Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:19

Na strażaków zawsze można liczyć

www.demotywatory.pl
+
994 1000
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Maja123456
+1 / 5

@Tomektywator To jest kamera miejska. Jak bedziesz w centrum miasta, rozejrzyj sie, kamery sa wlasciwie na kazdych swiatlach, skirowane w rozne strony, jak i na roznych budynkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asidus
+1 / 1

kanery są wszędzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
-2 / 6

być strażakiem - najlepsza fucha w Polsce a zwłaszcza na zadupiach. Nie ma lepszej roboty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pin54
+5 / 7

@wonskji Tak ci naopowiadali? Miałem do czynienia ze strażakami z OSP kilkukrotnie i nigdy nie wiedziałem nawet o tym. Przyjeżdżałem na imprezę, grill, żarcie, paintball itp. Pare osób pije piwko, jakiś wujek gorzałkę, a reszta cocacole - myślę sobie dziwne towarzystwo, spodziewałem się ostrej biesiady. W połowie imprezy ktoś odbiera telefon i zanim zdążyłem zadać pytanie co się dzieje i dlaczego wszyscy biegają, to trzy samochody leciały pełnym gazem "przez pole" w stronę remizy . Wszyscy strażacy trzeźwi. Czas reakcji to dosłownie milisekundy. Tam nie było nawet rozmów, po prostu każdy wiedział co trzeba robić. Nikt nie kończył kiełbaski, nie dopijał zimnej koli. Że się czarna owca czasem trafi to jestem tego pewien, ale nie pier(*&^l głupot.

A jeszcze tak na dokładkę. Pracowałem ponad 10 lat w jednej firmie, która miała siedzibę niedaleko skrzyżowania dwóch dwucyfrowych dróg. W zakładzie produkcyjnym pracowali prawie wszyscy strażacy z pobliskiej wioski. Jak był jakiś wypadek to byli na miejscu pierwsi, często zanim ktoś zdążył w ogóle wezwać straż i policje - po prostu wybiegali z pracy. Zawsze ogarniali ludzi i sytuację do czasu przyjazdu ekipy ze sprzętem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lipca 2022 o 18:50

W konto usunięte
-2 / 2

@pin54
Nie wiem, czy zrozumiałeś, ale to było coś na zasadzie żartu. Tak jak kawały o blondynkach czy policjantach. Zluzuj poślady, bo się hemoroidów nabawisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pin54
0 / 0

@wonskji Dostałeś 1 pozytywny głos na 8 ... nie rzucaj jeszcze pracy, nie zrobisz kariery w standupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem