Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
146 160
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kurnutus
+2 / 6

tak trzymać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 4

Powodów jest wiele.
1. Popularyzacja krytycznego myślenia. Młody człowiek zadaje pytania i oczekuje sensownych, falsyfikowalnych odpowiedzi. ,,Niezbadane wyroki'' i ,,Boskie plany'' już nie wystarczają.
2. Szeroki dostęp do informacji. Coś co dawniej wymagałoby spędzenia kilku godzin w kilku bibliotekach teraz jest dostępne na dwa kliknięcia w internecie.
3. Nieuznawanie narzuconych siłą autorytetów.
4. Postrzeganie moralności. Dla młodych ludzi rozwody, antykoncepcja i seks przedmałżeński nie są czymś niemoralnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
-2 / 2

Mokry sen kleru? Ebać kler xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
0 / 0

Jaka piękna katastrofa......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 4

Faktycznie, kolejne urojenia sliko to obraz absolutnej katastrofy.

Nagle zapomniałeś, że od początku 2020 roku mamy pandemię Covid19. Ludzie, zwłaszcza starsi boją się zachorować, dlatego ograniczali i czasem nadal ograniczają kontakt z innymi. Do tego dochodzą obostrzenia, które na długi czas ograniczyły liczbę osób mogących osobiście uczestniczyć we mszy. Twoje 9 procent należałoby skomentować jednym słowem - "Tylko ?"

Natomiast tekst "obraz absolutnej katastrofy" całkiem dobrze pasuje do opisu losów małych pensjonatów. Faktycznie tysiące takich rodzinnych firm splajtowało, ludzie stracili cały swój majątek. Byłem ostatnio w znanej górskiej miejscowości - wszędzie widziałem zamknięte lokale, które jeszcze 4 lata tamu wspaniale funkcjonowały. Ale dla sliko to żaden problem, on widzi tylko KRK i jego mityczny "upadek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem