Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
114 144
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar semy
+2 / 8

"nieoficjalnie" znaczy że ktos coś sobie powiedział i patrzy na reakcję ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
-1 / 11

Każdy kraj ma swoją politykę historyczną. Czy Melnyk został powołany do rzadu w nagrode za wypowiedź, czy pomimo wypowiedzi, to sprawa Ukraińców.
U nas do rządu lub przynajmniej do dotacji rządowych dostają się ludzie wychwalający Ognia czy Burego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
-1 / 5

@zelalem
Dokładnie. My też mamy bohaterów którzy bardzo źle się kojarzą Ukraińcom, ale na tą chwilę wszyscy mamy jednego wroga - Putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+7 / 7

Prawda jest taka, że przegrywamy na arenie międzynarodowej walkę o Ukrainę. Jak myślicie, kto dostanie kontrakty na odbudowę Ukrainy? My, Niemcy, czy Francuzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JohnnyT
-1 / 5

1. Nieoficjalnie, czyli ktoś rzuca info z niepewnego/niepotwierdzonego źródła.
2. Ilu u nas jest polityków, którzy też robią podobne rzeczy i je głoszą?
3. Tu gość też ma trochę racji, bo Polacy na kresach w ramach odwetu zaczęli też mordować Ukraińców jak pamiętam.
Zanim ktoś tu się mnie czepi. Tak. Ukraińcy byli dużo bardziej brutalni (chociaż też nie tak znowu bardziej jak Polacy, gdy okupowali Ukrainę latami) a nasi bohaterowie są dla nich zbrodniarzami... Brzmi znajomo? Welp. Ale to historia. A teraz mamy teraźniejszość. Co z niej wyniknie? Zobaczymy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 5

@JohnnyT
Zauważ, hitlerowscy Niemcy masowo mordowali Żydów. Stany Zjednoczone odmówiły przyjęcia żydowskich uchodźców ze statku "St. Louis"
https://opinie.wp.pl/stany-zjednoczone-nie-przyjely-zydowskich-uchodzcow-z-iii-rzeszy-6126041495422593a

Jednak zdaniem rządu Izraela, to Polacy byli największymi antysemitami, a prawdziwa zbrodnia nie została popełniona w Auschwitz tylko w Jedwabnem. To się nazywa "polityka historyczna".
Jaką politykę prowadzi niemiecka gazeta "Bild"? Czy przypadkiem jej właścicielem nie jest Axel Springer SE, znane też z polskiego rynku medialnego i wydawniczego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D diesel_pies
+1 / 3

Wiesz że Bild to taka wiarygodna gazeta jak nasz FAKT? W takich wydawnictwach liczy się sensacja i nakład. Zgodność publikowanych tam "faktów prasowych" z rzeczywistością nie jest nawet sprawą trzeciorzędną. Ja nieoficjalnie słyszałem że Tusk i Kaczyński są homoseksualnym małżeństwem. Ślub rzekomo wzięli w Holandii a, a uroczystość prowadził Trzaskowski. Jakby tego było mało świadkiem Kaczyńskiego był Janusz Kowalski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
-1 / 1

Ale moment. Ukraińcy zabijali Polaków ? TAK Polacy zabijali Ukraińców ? TAK Hitler zabijał Żydów? TAK. Chrześcijanie zabijali innowierców? TAK. Takie są fakty historyczne. Niekoniecznie zgodne z tym czego byśmy oczekiwali obecnie. Ukraińcy mają Banderowców, Polacy Gryfa Pomorskiego. Każdy kraj ma swoich bohaterów dla innych będących bandziorami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem