Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
554 563
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Ktostamskadstam
+1 / 9

Heh. Przyganiał kocioł garnkowi. Jeden oszust i drugi oszust.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+3 / 3

@Ktostamskadstam z jednej strony kradzież to kradzież i nie jest ważne czy ktoś zawinął złotówkę czy milion, ale w praktyce jeśli miałbym wybierać czy wolę wpuścić do domu kogoś, kto mi zajumał zapalniczkę czy takiego, co mi zajumał samochód chyba jednak bardziej skłonny będę znosić obecność tego pierwszego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
-3 / 5

@Ktostamskadstam dokładnie, jakby Tuskowi zależało trochę na tym kraju usunąłby się w cień i kogoś by namaścił. Ale dalej się pcha na pierwszą ligę, jego czas bezpowrotnie minął i tylko zniechęca wachających się ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+1 / 3

@Ktostamskadstam
Morawiecki został przyłapany na kłamstwie wielokrotnie, ma nawet dwa prawomocne wyroki, Tusk nie został przyłapany na kłamstwie ani razu. Jeśli dla Ciebie to jedno i to samo to masz duży problem. I jeszcze dla informacji, niedotrzymanie słowa z powodu zmieniającej się sytuacji to nie jest kłamstwo, każdy polityk w czasie wieców mówi bardziej to co chciałby zrobić niż to co realnie da się zrobić, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to znaczy, że do komentowania polityki nie dorosłeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
-1 / 1

@tomekbydgoszcz z tego co pamiętam to z obozu Tuska wyszło stwierdzenie że obietnice wyborcze to tylko obietnice i wcale nie chodzi o to by je realizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@Ktostamskadstam Ale czy pamietasz że krzywousty był doradcą tuska.

"trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania"
Management of expectations - mówi to panu cos:

https://www.youtube.com/watch?v=qdeaVfDa5eU

Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.

Matuszewska: No, ale to jest trudne.

Morawiecki: To... To jest trudne. To będzie... To (…) dziesięć do dwudziestu lat lub wojnę.

Matuszewska: Tak.

Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa... Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.Chwilę później Matuszewska dodaje, że „przyzwyczaić się do lepszej sytuacji jest daleko łatwiej niż do gorszej”, na co Morawiecki odpowiada: „Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
0 / 0

@kikurenty No i... ??? Bo nie kumam.
Wróć do mojej pierwszej wypowiedzi i przeczytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
0 / 0

@Ktostamskadstam
To wie każdy, takie podejście ma PiS, PO, Konfederacja, Hołownia, Lewica, PSL, Agrounia, Kukiz i każda inna partia, to wie nawet dziecko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryci118
0 / 0

Przecież gadał o premierze, więc o jakim innym Mateuszu mógł mówić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem