Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
160 173
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+6 / 20

A i tak usłyszysz, że Polacy nie mają wyboru, tylko sraczka albo wymioty. Wszyscy narzekają na socjal ale jak przyjdzie wybrać kogoś kto mówi wprost, że Ci go nie da to jakiś tak krzyżyk staje na innym nazwisku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+3 / 11

@Tibr mówimy o lokalnej społecznosci czy o całym kraju ? o całym kraju ? za rok wybory- pokaz mi ,patrząc na sondaze,znając prawo wyborcze jaki mam realny wybór który odsunie pis od władzy ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 14

@nielubiepisu PiS ma popracie rzedu 19% obywateli, na podstawie wynikow z poprzednich wyborow. Wystarczy ze 3,7 miliona ludzi zaglosuje na Partie Libertarianska i Polska sie zmieni. Ale oczywiscie jakies 14 milionow ludzi woli nie glosowac bo sie nie interesuje tematem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+4 / 10

@nielubiepisu ale dokładnie twoja wypowiedź jest tożsama z tym co napisałem, paradoks xD?
@Xar niestety łatwiej jest narzekać, niż coś zrobić.
Prawda jest też tak (choć młodzież zaczyna znów lewicować) to im młodsze pokolenie tym mniej chce im się robić na kogoś innego więc łatwiej im zaakceptować takie poglądy, im ludzie robią się starsi tym bardziej robią się bierni w imię zasady "lepsze gorsze znane, niż lepsze nie znane".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-1 / 9

@Xar @Tibr - rozmawiamy o marzeniach czy realiach ? zadam jeszcze raz pytanie bo nie bardzo kumaci jesteście, dlatego pewnie w Polsce jest jak jest - popatrzmy na rzeczywistość, sondaże, wcześniejsze wybory,ordynację wyborczą- za rok wybory - zaproponujcie mi coś realnego dla milionów Polaków , partię która ma realną szansę by odebrać władzę mafii pisowskiej, ewentualnie jakąś koalicję - słucham i czytam. co to za partia ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2022 o 11:34

T Tibr
0 / 4

@nielubiepisu każdy ma tyle szans na zmianę ile sam sobie stworzy, słuchając ludzi, którzy ci mówią, że nic się nie da zmienić nic się nie zmieni, sam pozbawiasz się szans.
Media i politycy działają metodą wielkich liczb (sondaże) i mówią ludziom, że nie mają wyboru, więc część jest bierna, nie robi nic bo przecież ich wybór nic nie znaczy, nic nie zmieni.
Każda twoja wypowiedź tutaj potwierdza moje zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+4 / 6

Ostatnio byłem w tym mieście i naprawdę spodobało mi się bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
-2 / 4

Przecież to jakiś oszołom i faszysta od Korwina! Hur dur! Nie to co nasi wspaniali, oświeceni i prawdziwie liberalni samorządowcy z partii głównego nurtu. No co wy tu pokazujecie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
+1 / 3

Jak się chce, to można utworzyć propagandowe peany ku czci dowolnej osoby. Tak jak Korwin wychwalał gospodarcze decyzje Hitlera, który przy stosunkowo niskich podatkach wydał rekordowe kwoty na inwestycje i wojsko.
Ale ekonomia tak nie działa. Na przykład rzeczony Hitler wziął ogromne pożyczki, których spłacać nie zamierzał, planując wojnę całe lata wcześniej.

Nie jest problemem wypisywać same sukcesy, manipulując przy tym wartościami. PiS robi to nieustannie. Jakoś mało kto tutaj zastanawia się - jakie negatywne konsekwencje powoduje taka polityka jak Oleszczuka? Jeśli ktoś myśli, że nie było żadnych - powtórzę, ekonomia tak nie działa.
W sumie zakończę wypowiedź tutaj. Absolutnie nie wierzę, by było na tym portalu wielu inteligentnych użytkowników, którzy są w stanie zrozumieć określone pojęcia i poprawnie zrozumieć konsekwencje. Łatwiej łykać propagandę, czy to z jednej, czy z drugiej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichooddycham
-2 / 6

Gówno prawda-w tym czasie WSZYSTKIE gminy odbijały sie od dna po czasach dennego komunizmu.Po co epatować UPRem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
0 / 0

Z tego co mgliście pamiętam, to sprzedał sporo gminnych terenów prywatnym nabywcom pod rekreację. Był chwilowy napływ kasy, a potem zrobiło się kiepsko. Jeśli się mylę, to w Kamieniu do dzisiaj korwinowcy powinni miażdżyć konkurencję w każdych wyborach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem