Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:44

Feministki osiągnęły swój cel

www.demotywatory.pl
+
66 71
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+7 / 9

Czekaj jak zaraz powiedzą feminazistki że ten chłopak nie powinien tak szybko uciekać przed policjantkami oraz się tak mocno nie szarpać, bo właśnie zdyskryminował policjantki XD...

A powiedzmy prawdę w dziób, gdyby zamiast jednej z pań, tam był facet, to by tego suchoklatesa docisnął do radiowozu i by było po sprawie XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@rafik54321
W wielu krajach spotkałem się z tym, że dwójkami chodzili policjant i policjanta. Dwóch kobit jeszcze nie spotkałem. Natomiast w Nowym Jorku spotkałem żeński odpowiednich policjanta - zjadacza pączków. W dodatku coś żarła, ale nie pączka. Potężna baba, znaczy potężna na szerokość rasy afroamerykańskiej:) I rozbestwiona trochę. Przy przejściu poganiała nas nazywając białasami. "Pośpieszcie się białasy!"

Żaden nie zaryzykował odpowiedzi typu: "Ok, Nigra PD". Tam nie ma z tym żartów. Przewrażliwione towarzystwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@michalSFS bo po prostu kobiety nie powinny samodzielnie chodzić na patrole. Bo niestety przestępca będzie miał głęboko w odwłoku że to kobieta. Siła fizyczna i wytrzymałość są tu bezlitosne.
Z tego samego powodu uważam że kobiety powinny mieć zakaz walki w szeregach piechoty. Lotnictwo, marynarka, artyleria, łączność - proszę bardzo. Jednak nie w piechocie. Bo co? Jak jej wrogi piechur wyjdzie z nożem to co taka zrobi? A trzeba pamiętać że czasem cały oddział się sypie bo jeden nawalił :( . Taki los w armii.

I to też jest smutna prawda że czarnoskóre osoby dopuszczają się skrajnie rasistowskich zachowań i przy tym absolutnie nie jest to tak odbierane. A powinno.
Bo gdyby tamta policjantka była biała i tak wyzwała czarnoskórych to zaraz byłby wściek kwiku :/ .

Czyżby powiedziała dokładnie "hurry up, white boy!"? XD. Ciekawe czy trafiłem :P .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@rafik54321
Połowicznie
Whity! To w USA (i nie tylko) uchodzi za obraźliwe. No, ale czarni są pod tym względem bezkarni. Oni mogą tak na ciebie mówić, ty na nich nie możesz powiedzieć, że są czarni, nie mówiąc już o czarnuchu:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@michalSFS tego określenia nie znałem.

I uważam że za to też powinny się zacząć sypać paragrafy. Bo jeśli czarny wyzywa mnie od białasów to jest takim samym pierniczonym rasistą jak fan Ku Klux Klanu mówiący o czarnuchach.
I tak samo powinien pójść srogi wyrok.
Tak samo jak jakiś kolorowy homo-pajac wyzywający osoby heteroseksualne. Tak samo jak muzułmanin wyzywający katolików...

Krzyczmy to głośno. Rasizm może być również wobec większości społecznych, a nie tylko mniejszości!
Bo przecież nie ważne jest to jak liczna jest dana grupa społeczna. Ważne jest to że dana osoba jest obrażana za samo to kim jest.

Podobnie można by określić nazywanie motocyklistów jako "bezmózgi, dawcy, warzywa itd" jako określenie rasistowskie. Bo obrażają za sam fakt jeżdżenia motorem. Nie zwracają uwagi na to czy ktoś jeździ przepisowo czy nie. Każdy "dawca" i już :/ .
A przecież ja jako motocyklista nie oczekuję cholera wie czego. Oczekuję tylko nieobrażania całej grupy, bo ćwoków na przecinakach to niech sobie wyzywają, takich co zapierniczają po 300km/h (wyzywanie takich jest uzasadnione, bo wyzywasz za ich negatywne czyny, a nie to kim są), oraz tego aby wobec mnie też stosować przepisy. To chyba rozsądne :P .

I tak samo oczekuję od czarnoskórych. Że nie będą łamać prawa, że nie będą obrażać nikogo, tak jak oni nie chcą być obrażani. I tyle.

Dziś poprawność polityczna = orwellowskie dwumyślenie okraszone logiką Kalego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@rafik54321
Poprawność polityczna zjada swój własny ogon. Ja wolałbym mimo wszystko, żeby w takich sytuacjach luzować gacie. Po prostu. Nie wiem może jestem po prostu chamem XD I wiele rzeczy zwyczajnie nie rusza mnie. Mam po prostu wrażenie, że ludzie są przewrażliwieni. Wszystko może ich dotknąć, zranić, wszędzie szukają dziury w całym. Czasem dyskusje to gra w sapera.

Na zasadzie "polskim chłopakom brakuje luzu". Reklama: czarnoskóry chłopiec w koszulce z małpką. I wielki bulwers. X osób o różnym kolorze skóry poczuło się obrażone. Chłopiec brał udział w reklamie - nie miał nic przeciwko, jego rodzice nie mieli nic przeciwko. W h..osób niezwiązanych z tematem miało:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@michalSFS czasem owszem można przymknąć oko. Jakoś motocyklistów nikt nie broni XD...

Jednak też trzeba znać umiar i w drugą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
0 / 0

Zapomniały kajdanek, a przez moment wyglądało na to, że zapomną radiowozu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
+1 / 1

Zawsze zostaje paralizator albo strzał ostrzegawczy w potylicę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
0 / 0

To jest USA i najgorzej wyszkolone jednostki policji świata. Tam dwóch 2 metrowych facetów też by sobie z tym gościem nie poradziło i by go musieli zastrzelić :D

USA i ichnia "polucja" to jest marny przykład, albo uniwersalny przykład na to jak nie szkolić policjantów,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem