Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
16 33
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
+3 / 9

Jeszcze przed ruską inwazją na Ukrainę Biden wysłał więcej wojsk do Polski i wzmocnił wschodnią flankę NATO. Cały czas za słabo, ale jednak. A Trump go skrytykował i stwierdził, że te wojska są potrzebne na granicy z Meksykiem, żeby bronić USA przed nielegalnymi imigrantami. Czy ów światły republikanin o tym wie?

Za czasów Trumpa jego administracja też wstrzymywała pomoc finansową dla Ukrainy, która szykowała się do wojny z Rosją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+1 / 1

Jak na kraj z populacją 330 milionów jakoś słabo... no ale mają system dwu-partyjny... no i w sumie u nas na 50 milionów też nic ciekawego na wiejskiej nie siedzi, ale chociaż mogli by coś do 50 lat wybierać.... właśnie zdałem sobie sprawę że świat jakoś lepiej wyglądał kiedy brzydcy ludzie robili muzykę, a pijacy i maniacy seksualni siedzieli za sterami państw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@CoGitare lepiej? Bo co, chodzi ci o Clintona i Jelcyna?
Nie było wojen w Europie, masowych ludobójstw? A któż to namaścił na następcę obecnego prezydenta Rosji? Lepiej dla kogo... Rosja wtedy była słaba po upadku ZSRR, wystarczy wspomnieć na wydarzenia z pod gmachu TV na Litwie, jak chcieli się odłączyć od Rosji, gdyby to było teraz za Putina zdarzenia miałby taki sam wynik jak na Ukrainie.

@El_Polaco Amerykanie zawsze myślą o swoim interesie wpierw i tu nie ma zasadniczej różnicy pomiędzy demokratami, a republikanami, równie dobrze może się przerzucać jakie podejście miał do Polski (Tarcza)i Rosji Obama i twierdzić na tej podstawie, że demokraci to ci niedobrzy, zresztą trudno mu się dziwić, że patrzył na Polskę nieprzychylnym okiem, skoro nasz ówczesny prezydent wyjeżdżał do niego z tekstem o pójściu na polowanie, tylko musi nam dać dużą dzidę lol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@Tibr
Tyle że wg. Bidena w interesie USA jest pomagać Ukrainie w walce z Rosją, co również jest w interesie Polski. Biorąc pod uwagę wypowiedzi Trumpa, mam wątpliwości, czy chciałby zaangażowania USA w tę wojnę, a dla Polski to byłaby katastrofa, bo bez tej pomocy Rosja już by wygrała, a Polska i kraje bałtyckie byłyby w dużym niebezpieczeństwie. I co wtedy? Nagle Trump by się obudził, czy stwierdził, że w zamian za pomoc Rosji w walce z Chinami oleje Europę Wschodnią? Skoro krytykował wzmocnienie wschodniej flanki NATO, to istnieje ryzyko, że by nas olał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+2 / 4

Jak jedynym kryterium czy ktoś się nadaje na urząd prezydenta ma być kondycja w podobnym wieku to nie mów że nie widzisz różnicy. Jak widzę Bidena to za każdym razem boję się że kopnie w kalendarz przed kamerami taki jest stary i już lekko niedołężny o czym świadczą jego potknięcia i upadki, natomiast Trump pomimo podobieństw w metryce działa jakby miał ze dwadzieścia lat mniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 1

@krzysio6666
Miał jeden upadek w samolocie, wielkie mi coś. W razie jego śmierci prezydentem zostanie obecna wiceprezydent Kamala Harris ciekawe czy ktoś jej wypomni wiek... W obecnych czasach jego wiek jest jego atutem. On pamięta czasy zimnowojenne. On był przeciwny łagodnej polityce Obamy wobec Rosji gdy zajęła Krym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 5

A myślałem, że to ktoś krytykuje prezesa ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem