Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
232 255
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
+2 / 12

Dobrze, że ukraińskie takie prawdomówne, codziennie pół miliarda zabitych kacapów i milion zestrzelonych samolotów, śmigłowców itp i dostawa czterystu tysięcy czołgów, dwustu tysięcy bomb atomowych, sto tysięcy dział plazmowych i miotaczy mezonów i kilkaset statków UFO i czarnych gwiazd.

Teraz poproszę o zwyzywanie od ruskich trolli i że mam onuce na nogach, bo już Wania zapier**la do mnie z Moskwy z garścią kopiejek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregiv
+3 / 9

@wonskji z tym ze straty podawane przez ukraińców przez wiele wywiadów i ekspertów były uznawane za dość bliskie prawdy. Do tego połowa z nich jest potwierdozna zdjeciami lub filmami na oryxie. Na takie straty też wskazuje wiele działąn rosji. Z drugiej strony ruski podaja straty ukrainocow wyzsze niz ich stan przed wojną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+3 / 3

W sumie tvp też...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Icehot
+4 / 8

Pro ukraińskie media są takie same, propaganda na propagandzie. Zresztą u nas wcale nie jest lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
+3 / 7

Czy ktoś zauważył napis w lewym dolnym rogu? Sponsora powstania tego mema?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 6

@kahoona, no i co w związku z tym? Czy dlatego z automatu rosja jest niewiniątkiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
-1 / 1

@adamis62 - nie, dzięki temu wiemy, kto płaci za propagandę. Także umieszczoną tutaj. Przy czym zadziwiająco pomijane są przypadki z tych innych, demokratycznych "wydarzeń". Słyszałeś nazwy "Kunduz", "Al Hadis", "Pandżawi"? Były gdzieś jakieś memy opłacane przez ruskich? Jakieś większe oburzenie w wolnych, demokratycznych mediach?
Naczytamy się teraz o ciężkiej doli Ukraińców w ruskiej niewoli - ale oburzenia co do Abu Ghurajb i tamtejszych warunków - to już nie, coś tam, coś tam...
Taka jakaś zadziwiająca "nierównowaga". Ale rozumiem, że trzeba płacić za propagandę. Szkoda, że tylko tutaj jest wymienione KTO płaci.
A teraz wyobraź sobie, że wszelkie onety, interie, wirtualne polski - są zmuszone do podpisywania "artykuł sponsorowany przez rząd USA" czy też "doniesienie o Kim Dzong Unie za pomocą NK News sponsorowanego przez CIA" albo "doniesienia o atomowych zbrojeniach Irańskich sponsorowane przez Mossad". Zmusiłoby cię to do myślenia we własnym zakresie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem