Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Świat potrzebuje więcej takich ludzi

0:26

www.demotywatory.pl
+
985 990
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lokutus
+4 / 6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
+4 / 6

@okiem_inteligenta
To jakim cudem ty jeszcze funkcjonujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+1 / 3

@Shambler No właśnie cudem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-2 / 4

@Shambler obecnie mamy czasy, gdzie selekcja naturalna nie działa. Zatem osobniki najgłupsze i najinteligentniejsze nie są eliminowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
0 / 0

@okiem_inteligenta czemu to nie działa tak dobrze na ludzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 6

Ehh, takie są zwierzęta, niepotrzebnie wchodzą w ciasne przejścia, kiedy dosłownie obok mają dość przestronne przejście ;].

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
-4 / 10

@jakisgoscanonim
Tak winić ofiary za kiepsko przemyślaną bramę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
-4 / 6

@jakisgoscanonim
Jak jest ciasno, to jest dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
-2 / 6

@Shambler każdy płot jaki byś stawiał, to zrobiłbyś taki, by cielak żubra, albo nawet dorosły osobnik mógł swobodnie przejść? robienie bardzo wąskich szczelin nie ma sensu, bo przy wybitnie wąskich, to może utknąć jakaś gąsienica, pszczoła, czy mucha. wtedy tylko mur wchodzi w grę. Jednak nie każdy chce mieć mur.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
-1 / 5

@Shambler Chłopcze, to jest brama wjazdowa. Poza tym komu się chce projektować bramę pod kątem bezpieczeństwa dla zwierząt? Sam sobie rób bramę wjazdową. Nie zmienisz faktu, że zwierzęta są głupie i czasem komplikują sobie życie. Przede wszystkim nie zmienisz również faktu, że wokoło tej bramy jest mnóstwo miejsca. To tylko brama wjazdowa, która służy do przepuszczania pojazdu albo na odwrót.
Aha i nie możesz nikomu zabronić zakupu danej bramy. Niektórzy kupują taką bramę jaką chcą, taką np. ładną, z wzorkiem itp. Wolność człowieka i jego prawa, wolny rynek, prosta sprawa. Jedynie co to inspekcja ds bezpieczeństwa może coś powiedzieć.
Poza tym coś takiego zdarza się dość rzadko, ale to też nie zmienia faktu, że zwierzęta po prostu mogą komplikować sobie życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
-2 / 2

@jakisgoscanonim
Powinieneś dostać jakąś nagrodę za najbardziej bezsensowny komentarz.
Las należy do zwierząt, człowiek tam się wprowadzając powinien dostosować się to planowanych tam warunków, a nie na odwrót
To tak jak ja bym ci postawił plot w twoim ogrodzie, o który byś się potykał, a później bym winił ciebie że nie patrzysz pod nogi.

"Poza tym komu się chce projektować bramę pod kątem bezpieczeństwa dla zwierząt?"

No widzisz twoje leniwe myślenie, nie nadaję się nawet do najprostszych rozwiązań które mogłyby temu zapobiec. Typowe januszowe podejście, odpieprzyc kaszane, a że komuś przeszkadza to już jego problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

@Shambler Ale jesteś powalony...
Nie ma to jak obrażać kogoś, bo tak.
Po 1. Ile masz lat, że nie rozumiesz, że człowiek po prostu kupuje co chce, a producent produkuje co chce i niekoniecznie producent może wiedzieć, że ktoś kupuje jego bramę niekoniecznie dostosowaną do danego środowiska?
Po 2. Jak to chcesz rozwiązać? Dorośnij najpierw, wtedy zrozumiesz, że twoje myślenie jest kompletnie nierealne i nie do zrealizowania. Najprostszych rozwiązań, mówisz? Bombelku, ty zdecydowanie nie masz o tym najmniejszego pojęcia. Najpierw sobie zrób jakąś bramę, może zrozumiesz dlaczego trudno skonstruować bramę w pełni bezpieczną dla zwierząt. Łatwo mówić, a trudno zrobić. Łatwo krytykować i wypowiedzieć się kiedy nie ma się o tym żadnego pojęcia. Łatwiej też nic nie zrobić i tylko narzekać. Typowe i śmieszne.
Po 3. I tak nic nie zrobisz, brama w środowisku naturalnym zawsze będzie przeszkadzać, ale jednak jest potrzebna człowiekowi. Poza tym zwierzęta jak mówiłem komplikują sobie życie i nieważne jak będziesz konstruował bramę, i tak coś w niej utknie. Tu masz sporo miejsca, a i tak coś nie tak pójdzie. Tak jak mówiłem to nie jest prosta rzecz jak ci się wydaje, że to jest rzekomo "najprostszych rozwiązań".
Po 4. Jak chcesz, to sobie rób bramy bezpieczne dla zwierząt i sprzedawaj je. A może wolisz hipokryzję i bezczynność?
Po 5. Chłopczyku, nie obrażaj się tak nadmiernie, nie emocjonuj się nadmiernie, bo robisz to w upośledzony sposób. Poza tym to internet.
Po 6. Skoro tak bardzo lubisz zwierzęta to się zabij i pomożesz im, bo żyjąc przeszkadzasz im i to jest fakt.
Po 7. "To tak jak ja bym ci postawił plot w twoim ogrodzie, o który byś się potykał, a później bym winił ciebie że nie patrzysz pod nogi." ty nawet nie rozumiesz o co chodzi. Wszystko może coś zrobić czy też zająć coś. Człowiek może zająć jakieś miejsce. Człowieka może zabić jakieś zwierzę, gdy ten zamieszka np. w lesie i nikt nie będzie o to zły. Równie dobrze, człowiek może sprzeciwiać się komuś, który coś robi na jego terenie. Terytorialność, zwykła rzecz. Człowiek zajął, zwierzęta nic nie zrobią, to człowiek wygrał miejsce. A człowiek robiący coś na czyimś terenie? Niech uważa na mieszkańca. Terytorialność, człowiek może obronić swoje miejsce, zwierzęta też mogą, ludzie przebywający na nie swoim terenie też mogą walczyć o ten teren.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
-2 / 2

@jakisgoscanonim
Serio, nawet nie przeczytałem całego, a tyle się naprodukowaleś, musisz trochę wyluzować bo brzmisz jak kandydat na zawał serca. Polecam zagadnienie "Metapoznanie" na Wiki, bo takie określenie jak "dystans do siebie" to jest ci obce. Rozwiązanie jest prostsze niż ci się wydaje, ale jak ktoś myśli tylko o własnej dupie to raczej na to nie wypadnie. Popracuj nad sobą i nie poddawaj się może jeszcze wyjdziesz na ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2022 o 14:24

J jakisgoscanonim
-1 / 1

@Shambler Nie pierdziel już chłopczyku. Możesz obrażać dalej, jesteś tylko dzieckiem, więc oczywiste, że nie przeczytasz, ale przynajmniej nie wmawiaj ludziom, że wiesz i mówisz prawdę, bo tak nie jest i nie masz zielonego pojęcia. Mama w ogóle wie, że piszesz bzdury w internecie?
PS. powtarzam, że z bramą nie ma prostszych rozwiązań! To tobie się wydaje. Rób sobie bramę i zacznij do cholery zrozumieć, że myślisz nierealnie, bo teraz to już jest żenujące...
W dalszym ciągu hipokryzja, bezczynność itd. Takie to łatwe pisać niż robić co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2022 o 19:39

S Shambler
-1 / 1

@jakisgoscanonim
Słabo coś, w kółko tylko powtarzasz że jestem chłopcem, jedyny twój argument i do tego jeszcze błędny. A mnie zarzucasz hipokryzje. Równie słaby z ciebie dyskutant jak fachowiec. Szkoda czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

@Shambler Tak, tak, powtarzaj sobie chłopczyku, tylko potwierdzasz, że jesteś niepoważny. Nie obchodzą cię argumenty, nic cię nie obchodzi, to czego się spodziewałeś? Szacunku, poważnego traktowania? O tym możesz pomarzyć, zwłaszcza przy twoim myśleniu, przy którym tylko ty masz absolutną rację i wydaje ci się, że wszystko wiesz i masz za nic argumenty. Do tego obrażasz ludzi bo tak. Zachowanie godne chłopczyka, ot co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2022 o 13:16

S Shambler
-1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Assasinsninja
+3 / 5

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na jeden szczegół, robił to w rękawicach. Generalnie starajcie się nie pomagać zwierzętom bez nich szczególnie młodym i to nie dlatego że grożą wam choroby (to także) ale wiele matek odrzuca młode jak poczują na nich zapach człowieka.

Myślę że większość o tym wie ale jak ktoś nie to niech zapamięta ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+3 / 3

@Assasinsninja to że matka odrzuci młode, bo poczuje zapach człowieka to jest mit. Ciąża i połóg to jest za duże wyzwanie energetyczne żeby się poddać tak łatwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+1 / 1

@Assasinsninja Nie sądzę, żeby dotyk przez 10 sekund jakoś tak diametralnie zmienił zapachu zwierza. Nawet jeśli jakiś mały zapach wejdzie, to nie sądzę, żeby młode zostało od razu odrzucone. Poza tym normalny i zdrowy człowiek myjący się regularnie, a ręce należycie myte i czyste, raczej nie wydziela przesadnie mocnego zapachu, a jego skóra nie jest zanieczyszczona i wilgotna, dzięki którym zapach jest łatwo przenoszony, tym bardziej ręce myte i czyste.
Co innego jest jednak przebywanie na tyle długo z ludżmi by faktycznie pachnieć trochę jak oni. Tu facet dosłownie był 10 sekund z młodym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2022 o 13:44

C C1VenomMX321
+3 / 3

Tacy ludzie są. Jest ich całe mnóstwo. Tylko nie każdy w danej chwili nagrywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
0 / 2

Nic niezwykłego. Odruchowo normalni ludzie pomagają zwierzętom.
Co on miał z nią zrobić innego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2022 o 6:45

M mario391978
-2 / 2

Dlatego warto ze sobą nosić tak z 10 kg peklosoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem