Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Policjantki kontra dresik

0:37

www.demotywatory.pl
+
281 292
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F Fryde1
+24 / 36

a zarabiaja tyle samo co policjanci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+14 / 20

@MG02 Bo potrzebne są trzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+15 / 23

pokazcie to feministkom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2022 o 15:07

T Thevipervip
+2 / 8

Pomijając wykonanie ale to wykręcanie rąk było nie miłe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
+10 / 18

Od czego mają pałki, paralizatory i broń? Dla ozdoby?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+14 / 18

@karolina1128 Może się bały, że jak je wyciągną to im obierze i za ich pomocą obezwładni :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+18 / 18

@karolina1128 Paralizatorów i broni mogą używać w Kanadzie tylko jeśli przestępca posiada przy sobie broń. Pałki tylko do tłumienia demonstracji.
Jeśli filmik jest z tego roku, to można być pewnym że miały już zakaz powalania na ziemię z jednoczesnym przyduszeniem tak aby nie wstał. Generalnie mogą zakładać kajdanki tylko na stojąco licząc na dobroć przestępcy który im się podda.

A to tylko dlatego że 19 na 20 strzelanin w Kanadzie jest z wyłącznym udziałem czarnych, których policja nie może już pacyfikować, bo jest to rasizm. Przy okazji obcięto policji połowę pozwoleń i technik obezwładniania, bo były "nieludzkie". W tym obalenie na ziemię i klęknięcie na przestępcy na czas założenia kajdanek, bo jest to poniżające dla "ofiary" oraz może prowadzić do śmierci jednego na prawie milion zatrzymanych tą techniką, jak i jest to typowo rasistowski chwyt znany z USA.
Serio, taką argumentację miał rząd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2022 o 1:20

K karolina1128
+9 / 9

@yankers ja pier...lę. To może budowlańcom zakazać używania cegieł, bo mogą je upuścić, a piekarzom mąki, bo jeszcze pylicy się nabawią. Każda praca niesie ze sobą ryzyko, ale nie można człowieka pozbawiać narzędzi tylko dlatego, że każdemu czasem zdarzają się błędy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+8 / 10

@karolina1128 W Kanadzie to zrobili. To od wielu lat jest kraj absurdów.
Choć w rządzie miesiąc temu coś pękło (dziwnym trafem 3 dni po tym jak przed siedzibą parlamentu powieszono na szubienicy kukłę z podobizną Trudeau) i pozwolili policji używać gazu łzawiącego jeśli w tłumie mogą znajdować się dzieci, do tej pory mogli tylko stać i patrzeć jak taki tłum się przemieszcza, bo żadnej siły użyć nie mogli jeśli było podejrzenie że mogą być w nim dzieci. Chyba że nastawienie tłumu było jednoznacznie agresywne (czyt. rzucali kamieniami i demolowali ulicę) , to wtedy mogli łaskawie przepałować :)
No do wyjątków należy pacyfikacja protestów na granicy z USA, bo skorzystali z ustawy o sytuacjach nadzwyczajnych, która nie była zmieniana od 1988 i pozwolili policjantom rozwiązać problem i użyć siły proporcjonalnej do tej którą dysponują protestujący. Skończyło się na odcięciu protestujących od jedzenia, co zmusiło ich do odpuszczenia sobie ale trwało to ponad 2 tygodnie, przez ten czas wszystkie granice drogowe z USA były prawie nieprzejezdne.

W marcu tego roku w trakcie protestów przeciwko obowiązkowi szczepień, 4 policjantów użyło obalenia na ziemię z jednoczesnym przygnieceniem "ofiary" która wbiegła z pięścią i kopniakiem w mur policjantów, zostali wyrzuceni z pracy.

3 lata temu policja dostała narzędzia do tego aby móc olewać wyroki sądów nakazujące rozwiązanie jakiegoś protestu albo usunięcie blokady drogowej bądź kolejowej którą robią protestujący. I od 3 lat olewa wszystkie, bo nie ma zamiaru się angażować w rozwiązywanie protestów, tym bardziej blokad drogowych, bo i tu cytuję "interwencja mogłaby doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu jakiegoś protestującego, bądź funkcjonariusza". Wolą przeczekać sytuację :)

Z takich bardziej śmiesznych, jakoś 2 lata temu w Vancouver policja wydała komunikat o poszukiwaniach przestępcy (dysponowali tylko zdjęciem auta z boku, bez tablic) i zgłoszeniu jeśli ktoś rozpoznał podejrzanego.
Co zrobił? Ślady opon na tęczowym przejściu dla pieszych. Policja zakwalifikowała to jako homofobię.

W Kanadzie policja to bardziej jak w Polsce straż miejska, czyli grupa ludzi którzy czują się władzą ale nie mają prawie żadnych narzędzi do jej sprawowania :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2022 o 11:06

O Obyczajowy
-3 / 5

@yankers no i tak powinna wygladac Policja.
Zmienilbym tylko z tymi czarnymi ze jak chca to moga strzelac i tych agresywnych narwancow normalnie niech na pały biora i jest gitara. Od normalnych ludzi wara a nie ze kazdego mozna za ryj do ziemi w 5 ciu chlopa cisnac kolanami i do tego paralizatorejszyn po kilka razy tylko dlatego ze poprostu on moze to bezkarnie zrobic.
To jest chore i poj.. ebane naduzycie wladzy ktorej policja nigdy w ogole nie powinna miec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-2 / 2

@yankers no własnie on dopiero dostał agresora jak Helga go zaczeła dusić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+3 / 5

Trzeba oskarżyć gościa że nie jest babą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+6 / 12

Chyba nie ma Netflixa i nie wie, że 45kg baba może rozwalić ekipię komandosów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wbq3510
-3 / 3

Policjantek nie ma co komentować nawet ale zauważcie, że gość przebiega obok innych ludzi i 0 reakcji (poza uuu, hihihi, uuu, hihi) gdzie wystarczyłoby wysunąć nogę żeby się potknął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
+5 / 5

Po pierwsze, @wbq3510, dlaczego inni ludzie mają wyręczać policjantów? Rozumiem sytuację, że gość rozrabia, ktoś wzywa policję, do tego czasu ludzie zatrzymują gościa.
Po drugie, wysuwam nogę, gość się przewraca, łamie sobie rękę, jestem oskarżony o celowe uszkodzenie ciała, płacę odszkodowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wbq3510
-3 / 3

@RomekC Bo ignorowanie takich sytuacji przez społeczeństwo jest równe z przyzwoleniem. Dokonałbyś obywatelskiego zatrzymania w awaryjnej sytuacji, o nic nie byłbyś oskarżony to tylko Twoja głupia wymówka na bycie biernym. Zresztą złamanie ręki to dość absurdalna sytuacja więc mogę Ci podać inną. Gość się wyrywa, ucieka i 300metrów dalej zrzuca chłopaka z roweru żeby móc uciec. Chłopak wpada po koła i ginie. To nie Twoja wina jednak gdyby nie bierność to uratowałbyś mu życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 sierpnia 2022 o 16:19

avatar RomekC
0 / 0

"Bo ignorowanie takich sytuacji przez społeczeństwo jest równe z przyzwoleniem..."
Tam była policja, @wbq3510. Oni byli, właściwie one, od interweniowania. Jeśli potrzebowałyby pomocy powinny były o nią poprosić.

"Dokonałbyś obywatelskiego zatrzymania w awaryjnej sytuacji..."
Znasz prawo kanadyjskie? Ja nie znam. Nie wiem co mi wolno zrobić w takiej sytuacji. Podejrzewam, że zwykli obywatele także nie wiedzą. Wolę być bierny niż oskarżony o napaść i uszkodzenie ciała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+2 / 4

Wszyscy jesteśmy równi. Możesz być kim chcesz. I inne bzdury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2022 o 13:48

avatar DamianDziku
-1 / 1

Ja go znam. Ja z nim do technikum chodziłem!:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vertreter
+2 / 2

Nie zdziwiłbym się, gdyby na koniec im radiowóz zajumał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
0 / 0

Jakaś dziwna hybryda. Dres z długimi włosami??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

nie chcę się powtarzać setny raz ale nie ma czegoś takiego jak policjantki tylko baby w mundurach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem