Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
267 269
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obyczajowy
+3 / 9

Zabijny te dwie ostatnie tez.. super nam to wychodzi.. zniszczyc wszystko..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gnus22
-2 / 4

i tak zdechna bo nie ma kto przedluzyc gatunku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-4 / 4

@Obyczajowy no i trofeum.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+14 / 30

Spokojnie, według LGBT mogą mieć dzieci. Fizyczna płeć to tylko konstrukt społeczny ciemnogrodu. Te nosorożcczynie są wolne i mogą mieć między sobą potomstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2022 o 15:56

avatar Xar
-4 / 16

@mrooki slyszales o zaplodnieniu in vitro?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+11 / 15

@Xar . A słyszałeś o tym, że do zapłodnienia in vitro potrzeba materii pobranej od samca?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pao_1
+1 / 9

@mrooki Wydaje mi się, że tam nic nie przetłumaczysz, tym przebierańcom. Wpadają w złość, gdy inni nie akceptują ich własnego kłamstwa o nich samych. Jest to po prostu próba wymuszenia akceptacji kłamstwa na normalnym człowieku. To jest swojego rodzaju infantylizm psycho-seksualny: "bo ja tak chcę".
Nie trzeba chyba nadmieniać, że odzież, jest to tylko kawałek materiału i nie czyni nikogo kimś innym.
Bezsens kompletny, dobrze że chociaż zwierzęta nie muszą słuchać takich debilizmów, VIP nosorożce, spokojnie odejdą sobie z tego świata :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-1 / 3

@mrooki pier....lisz jaj jarek do swoich wyborców w sumie jego też wiele samców zapładniało i nic nie wyszło, powiedz LGBT żeby się dokształcił jak go spotkasz, albo ty coś niechcący pomieszałeś. PS. twoje stwierdzenie wygląda mniej więcej tak przykład: jak jakaś kobieta powie mi że inflacja jest przez Tuska a rządy PiS czynią Polskę bogatszą i potężniejszą. nie powiem ze wszystkie baby to tępe idiotki. Tak więc osoba o innej orientacji seksualnej nie jest równoznaczna z tym że wszystkie jak jeden mąż mają luki w elementarnej wiedzy, bardziej ci ,,normalni,, chowani przez KK są zacofani i zabobonni (duszyczki uwięzione w prezerwatywach i płacz macic za ciążą i inne tego typu stwierdzenia) A jeśli chodzi o Nosorożce to jak nie sklonują albo nie załatwią im samca troszkę innej rasy nie koniecznie musi być biały i z północy to i tak pójdą do piachu. Smutne to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
-1 / 5

@mrooki zastanawiam się jak bardzo trzeba być psychicznie odklejonym żeby w temacie nosorożców wyskakiwać z wątkiem LGBT...

Do tego no osoby homoseksualne i biseksualne mogą mieć dzieci o ile nie są bezpłodne czy niepłodne. To że nie mogą ich mieć z partnerami - XXI wiek, istnieje in vitro czy sztuczna inseminacja w warunkach domowych. Geje wynajmują sobie surogatki a lesbijki rodzą dzieci same.
No ale co to ma do tematu ginącego gatunku gdzie już nie ma żadnego samca to nie wiem... w sensie sugeruje poszukać dobrego psychiatry bo widać za dużo myślisz o LGBT...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
-2 / 4

@Pao_1 ale największy problem to masz ty i kolega mrooki - obaj jesteście ewidentnie mocno zaburzeni psychicznie, skoro kuźwa aż tyle czasu zajmuje wam analiza czyjegoś życia prywatnego. Serio sugeruje wizytę u dobrego psychiatry, seksuologa i przegadanie tych spraw, zanim się nie okaże że nikt z wami nie chce rozmawiać bo kurde każdą rozmowę sprowadzacie do "a LGBT to"... nosz litości...
I taki to jest infantylizm psycho-seksualny - ale u was. Nie u osób LGBT. My naprawdę nie spędzamy życia na omawianiu spraw seksualnych innych ludzi i hmm zwierząt :D Ja rozumiem że być może jesteście nieprawidłowo rozwinięci seksualnie - katoliccy rodzice, nikt z wami nie rozmawiał na takie tematy, to wy teraz wiecznie musicie o tym nawijać. Może sami jesteście gejami.. Ale to o tym powinniście porozmawiać ze specjalistą a nie zawracać głowę obcym ludziom w internecie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2022 o 17:10

P Pao_1
-1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@Banasik no to chyba jest oczywiste, ze zanim otoczyli taka ochrona ostatnie samice pobrali material genetyczny od samca, prawda?
Poza tym, aby otrzymac klona wystarczylby material genetyczny ktorejs z nich...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
-4 / 4

I tak się nie rozmnożą, a rogów i tak jak widać nie mają więc po co ta ochorna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem