Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
529 538
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+3 / 5

Ja bym pominął "nóż w plecy" bo pracodawca ma prawo dobierać sobie pracowników, zwolnienie jest przykre ale to nie jakaś zdrada, każdy ma jakiś kredyt, dzieci na utrzymaniu itp. z punktu widzenia pracodawcy nie jest to kryterium do zwolnienia, "tego nie możemy zwolnić bo ma ciężko, a ten jest singlem to go zwolnimy da sobie radę".
Natomiast o tchórzu już jak najbardziej, jak jest się "przywódcą" to takie rzeczy też trzeba umieć powiedzieć w oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 7

Zalatwiasz sobie w miedzyczasie L4 i przedluzasz az do znalezienia nowej pracy.
Znam dwa ciekawe przypadki: laska zaszla w ciaze jak tylko dostala przedluzenie umowy na czas nieokreslony, nie ma jej w pracy od 7 lat.
Druga akcja, jedna osoba awansowala, inna pani po miesiacu od powrotu do pracy po zwolnieniu ciazowym awansowala na jej miejsce(najpierw wydzierajac jape na managera ze ona tam pracowac na dotychczasowym stanowisku nie bedzie i wychodzac z trzasnieciem drzwiami). Minal tydzien i znowu ta co byla w ciazy na L4 teraz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

A ja lubię jak się ze mną takie sprawy załatwia przez maila. Unikam w ten sposób niekomfortowej rozmowy, a i wypowiedzieć się potrafię lepiej na piśmie, niż bezpośrednio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+3 / 3

Nijak.
Trochę słabo ale jak się traci pracę to "obraza majestatu" to ostatni problem. Prawdziwy problem to szukanie nowej pracy, najlepiej zanim się skończy okres wypowiedzenia i oszczędności. A od starego szefa może jeszcze trzeba będzie wycisnąć jakiś list polecający czy coś, lepiej mieć w miarę dobre relacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-1 / 1

A po co miał ci to mówić w twarz? Poczułbyś się lepiej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem