Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
54 65
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y yankers
+12 / 14

@Xar ludzie standardowo wyjdą dopiero wtedy kiedy nie będą mieli co jeść. Czyli jeszcze jakieś 5 lat takiego bagna nas czeka zanim cokolwiek się ruszy.
To samo było w latach 80-tych. Ludzie wyszli bo nie mieli co żryć. Postulat obalenia władzy pojawił się dopiero po kilku tygodniach strajków. Początkowo to były strajki aby wymusić podwyżki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lipca 2022 o 8:04

G gremline
+4 / 8

@yankers - nie tłumacz, ten typ jest CAŁKOWICIE odporny na wiedzę.
To eXpert od wszystkiego :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 1

Odezwal sie gremline czyli expert od mojego zycia. To troche zalosne ze jedyne co potrafisz powiedziec o kims kogo w ogole nie znasz, ze jest odporny na wiedze, ale spoko, widac Twoje jest tak nudne ze musisz sie zajmowac moim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+7 / 7

Ludzie jak to ludzie. Mają jeszcze kasę to mówią sobie. Jakoś to będzie. Ludzie nie patrzą w przyszłość. Nie interesują ich konsekwencje wyborów. Tylko czy mają coś w lodówce, czy mają coś na koncie, czy mają coś w garażu. Zabierz im coś z tych rzeczy a wyjdą na ulicę.
Większość strajków w Polsce jest sztucznie pompowana przez wodzicieli. Na jesień jak co roku, festyn rolników, później mundurówka, może pielęgniarki i pyk. Nowy rok. A i jeszcze nauczyciele może w listopadzie się obudzą. Pójdą powrzeszczą, para ujdzie pod sejmem. Powk*#&ają zwykłych ludzi, bo nie puszczą ich do pracy czy do domu. I tyle. Nowy budżet uchwalony, PIS odbębni rewolucję budżetową. I tak tu wtej polandii się żyje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 9

No były protesty i ACTA wprowadzono. Protesty nic nie dają kiedy rząd się nie boi obywateli. Tu trzeba by ich siła obalić i na miejscu rozszarpać na strzępy. Bo tak to sobie możesz protestować i tak nic nie uzyskasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+4 / 6

@rafik54321
Dokładnie. Były protesty i to jakie KODu. Na całe Krakowskie Przedmieście, w 2016. A PiS swojej rozwałki systemu sądowego nie zaprzestał. Potem były protesty w obronie kompromisu aborcyjnego - kompromisu nie ma. Potem w obronie TVN gdzie ostatecznie PiS się wystraszył nie protestujących co pogorszenia sobie relacji z USA. Jedyny protest to przy urnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+2 / 2

@Jacek83218 ja nie będę protestował jak odpowiedzialni za syf w kraju będą w urnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 11

mógłbym napisać z mojego drugiego konta @MirrorOfDoom , że trzeba zagłosować w wyborach na 3 opcję, , jakieś senne nierealne marzenia i oddać władzę pisdusiom na 3 kadencję, ale to utopia jest i totalny debilizm , dlatego mówię, za rok wybory, przy pis-ie opozycja to błogosławieństwo i odebranie władzy pisowi jest realne - nie szukacjie programów, odbierzcie władzę pis-owi ,piszę to ja @MirrorOfDoom
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej szczerości w życiu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 2

@YszamanY Normalnie schizofrenik! Walczysz ze sobą, że nie ma pomiłuj! ROTFL.
Nie bierzcie tego tak do siebie!
BTW Słyszałem tylko o rozszczepieniu osobowości ale o zaadoptowaniu obcej i to wrogiej :) to nigdy!
Badacze syndromu sztokholmskiego mogliby mieć pole do popisu.
Są rzeczy o których nie śniło się nawet filozofom.
Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+3 / 3

@YszamanY - "nie szukajcie programów" To polecam nie głosować wcale - lepiej pójść na kawę i milej spędzić czas.
Widzisz, co Ty czasem piszesz? Można mieć różne poglądy na sprawy polityczne, ale coś co odzwierciedla rozumnego człowieka od szarej masy pt "głosuję na Kaczyńskiego, bo dają" jest właśnie świadomość wyboru i wiedza, co za danym wyborem idzie. niech ludzie poznają się z programami poszczególnych partii, zagłosują według tych wartości, które są im bliższe i potem realizacji programu niech domagają się od polityków - a Ci w tłumie(w sklepie, na ulicy, na poczcie) nie powinni czuć się anonimowi.
To, co Ty oferujesz, niczym się nie różni od ślepych głosów na PiS, tylko w drugą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-3 / 5

@koszmarek66 nie wrogiej, jest sens, nie chciałbyś wymienić klasy politycznej na coś nowego, nie umoczonego w czasach PRL-u ? ale przy Polskim społeczeństwie - pomysł nierealny , namawianie do niego to gra dla pis-u , Polska stan umysłu , nie wolno głosować na KO, bo PO, a że dajemy wtedy 3 kadencję pisdusiom i hitler będzie urządzał nam życie, to kogo to obchodzi .
@MirrorOfDoom
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej szczerości w życiu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 lipca 2022 o 12:35

avatar koszmarek66
+3 / 3

Media mają opanowaną psychologię tłumu. Na razie jak widać wolą unikać informacji o licznych, masowych protestach. Kiedy to będzie na rękę mocodawcom wcisną odpowiedni przycisk i zaczną się protesty. A wiele nie trzeba. Tak jak ostatnio z cukrem. Wystarczyła jedna plotka i poszło!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
+2 / 2

Nikogo sprawy gospodarcze nie obchodzą. Ludzi obchodzą sprawy ideologiczne, dlatego konserwatywni socjaliści są w Polsce uważani za prawicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 2

ACTA wprowadzono pomimo protestów. Podobnie Rząd nic sobie nie robił z setek tysięcy obywateli w trakcie ostatnich protestów przeciwko likwidacji przesłanki pato embriologicznej. Podobnie z nauczycielami. Podobnie z protestami w obronie Sądów. Ten sam schemat. PIS coś robi, kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy ludzi strajkuje, TVP szczuje, policja pałuje, po jakimś czasie strajk umiera śmiercią naturalną nic nie osiągając. Jedyne co by ich przyszpiliło to serio zorganizowanie strajku w jednym terminie przez wszystkie niezadowolone grupy zawodowe ale to również mrzonka bo żadna grupa nie chce strajkować jednocześnie z drugą bojąc się, że zostanie przez nią zdominowana, powiązana z jej poglądami lub akurat jej postulaty przejdą bez echa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
0 / 0

Jeszcze raz, bo może do niektórych nie dotarło. NIE MA czegoś takiego jak spontaniczne protesty. Wszystkie protesty oddolne są organizowane odgórnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem