Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Grzegorz Braun jedyny poseł który potrafi zjednoczyć partie rządzącą i totalną opozycje...

Tym razem w sprawie projektu Stop ukrainizacji Polski...

www.demotywatory.pl
+
182 193
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TheAvatar322
+4 / 12

A jakby urząd wywiesił flagę Niemiecką czy Rosyjską to nadal byłoby dobrze? Każdy na swojej prywatnej posesji może wywieszać co chce, o ile nie łamie prawa. Natomiast urzędy nie powinny. Ja również nie chciałbym, aby jakiekolwiek instytucje publiczne wywieszały inną flagę niż polską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
0 / 12

@TheAvatar322 Ale czemu nie chciałbyś ? Wywiesza się flagi z miast partnerskich, wywiesza się jeśli jakaś delegacja odwiedza urząd, wywiesza się, aby pokazać wsparcie.

Na eksponowanym miejscu wisi oczywiście flaga Polski... także przed TYM URZĘDEM, ale co przeszkadzają Ci flagi innych państw ?

Jedynym problemem są chyba Ci, którzy pod taką flagę zbudują sobie jakąś odjechaną narrację oderwaną od rzeczywistości. Ale to chyba ich trzeba naprostować, a nie zaprzestać wieszania innych flag. ,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2022 o 12:01

E El_Polaco
+1 / 7

@TheAvatar322
W sumie to jest myśl. Wywieśmy rosyjską flagę na budynku jakiegoś urzędu i zobaczymy, czy Braunowi, Korwinowi i paru innym członkom Konfederacji będzie to przeszkadzać. Jeśli nie, to będziemy mieli niezbity dowód, że są ruskimi onucami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pao_1
+2 / 2

@TheAvatar322 Dobrze powiedziane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+3 / 5

@Goretex Ponieważ takie mam poglądy. Według mnie, urzędy i inne instytucje państwowe reprezentują Polskę i TYLKO Polskę a przynajmniej powinny. No... Ewentualnie jeszcze UE. Nie jestem za nią, jednak skoro już jesteśmy członkami UE, musiałbym tę flagę przeboleć, byle wywieszali ją w odpowiedniej kolejności (kiedyś Braun zrobił dramę w sejmie, bo ustawiono flagę chyba unijną czy ukraińską - już nie pamiętam - po lewej stronie, jakoby była ona ważniejsza od polskiej, którą postawili po prawej. A kolejność "ważności" wywieszanych flag jest ściśle określona regulaminem).

Co do miast partnerskich, niech będzie. Jednak wywieszanie flagi miasta mającego ścisłą współpracę z tym, które tę flagę wywiesza a wywieszanie flagi obcego państwa na budynku polskiego urzędu, to już przesada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2022 o 12:59

P Pasqdnik82
-3 / 5

@El_Polaco Przecież oni nimi są to po co wywieszać? Jeszcze by to rosyjka propaganda wykorzystała że Polska wspiera Rosję w "operacji specjalnej"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-3 / 7

@TheAvatar322 to proponuję, by Braun zamiast latać po urzędach zajął się ustanowieniem odpowiedniego prawa, które takie zachowanie wymusi.

Bo to, co się powinno, zapisane jest w prawie i przepisach, a nie jest jedynie chwilową zachcianką Brauna, który co jakiś czas robi medialny dym ze "Szczęść Boże" na ustach. Co, swoją drogą, niespecjalnie Ci przeszkadza, a mnie tak trochę podpada pod profanację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
0 / 2

@Goretex W Polsce takie prawo obowiązuje, nie mozna wystawiać flagi obcego państwa bez flagi Polski, musi być pierwszą z lewej. Swoja drogą ciekawe, iz tak zaciekle bronisz tej ukraińskiej flagi nie znając polskiego prawa. Kolejny raz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@nio nie pisz bzdur (kolejny raz). Bronię jedynie zdrowego rozsądku.

Polska flaga wisi przed tym urzędem na maszcie, dokładnie tam gdzie powinna. .Mam nadzieję, że udało Ci się to dostrzec, a jeśli wciąż nie, to daję Ci kolejną szansę

https://pbs.twimg.com/media/FX9WmNpWIAU7vRI.jpg

Jeszcze raz proszę Cię o wskazanie konkretnych przepisów które złamał ów burmistrz. Podpowiem, że bzdury wygłaszane przez posła Brauna prawem nie są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
0 / 2

@Goretex Pisanie bzdur pozostawiam tobie, idzie ci świetnie. Nie masz pojęcia o temacie, ale dyskutujesz, a nie masz pojęcia o polskim prawie ale zabierasz głos. Nie dosyć ze trolisko, to jeszcze idiota, jasno pisałem iz chodzi o flagę pod oknami burmistrza (na twoim obrazku to ta niebiesko-żółta po prawej), a ty kretynie dalej wrzucasz fotki z flagami na masztach.
Zapoznaj sie z protokołem dyplomatycznym dotyczącym wywieszania flag obcych państw na publicznych budynkach, za trudne? Zgadza sie, nie dla idiotów.
A szansa daj samemu sobie i okuliście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@nio podsumujmy... Polska flaga wisi sobie godnie na maszcie, ukraińską powiesili między dwoma oknami... co według Brauna i Ciebie jest "bardziej godnym miejscem"

A przepisu który reguluje wieszanie obcych flag i wskazuje, że to niepoprawna sytuacja, jakoś nie znalazłeś. A szkoda, bo to by pokazywało, że masz rację.

A tak rację mam ja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem