Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
152 167
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+2 / 10

ale pierdoły ........

to z poradnika dla sprzedawców fotowoltaiki czy odkurzaczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 3

No i huk. Ponoć życie ma tylko jedno podejście, więc robisz co możesz z tym co od losu wylosowałeś.
Byłem jakiś czas temu na cmentarzu gdzie mam groby rodziny. Wszyscy tam leżący mieli swoje marzenia, jakieś zatargi, problemy... Zapewne wielu wydawało się, że są niezniszczalnymi kozakami.
Dziś pozostały granitowe kopczyki porozstawiane równiutko w rządkach. O samych właścicielach pamięć się zatarła.
Ja już sobie podsumowałem: nie zamierzam się całe życie zamartwiać, że nie potrafię sprostać oczekiwaniom ludzi którzy mają mnie w upie. Też zaiwaniałem jak kto głupi, półtora etatu cały czas + chałtury po nocach + studia, szkolenia..... cały czas spięty jak gacie w szpagacie. Urlopy to była rzadkość, czyjeś sprawy zawsze były ważniejsze niż moje ----> a i tak było źle, ciągle komuś za mało, zrobiłem 99% zaplanowanych spraw do w nagrodę dostawałem srogą zje_bkę właśnie o ten 1 brakujący procent.
Teraz coraz częściej mam zwyczajnie wywalone. To ja mam wpadać deprechę bo np. dziewczyna znalazła drugiego bolca na boku? Ona bawi się znakomicie a ja mam żyć jak zombi przez rok? ktoś z najbliższej rodziny samodzielnie nie potrafi zbić prosto dwóch desek. Jak trzeba samodzielnie wypisać jaki wniosek i zanieść do urzędu, to jest histeria i chowanie się po kątach. Ale wobec mnie to już oczekiwania z kosmosu i nie ma przebacz.
P.S. Piszę te słowa tylko jako przykład. Nie zamierzam wypłakiwać się Wam w rękaw. Zwyczajnie: ja już sobie pewne rzeczy przemyślałem, do czego i Was zachęcam. Każdy ma inną drogę życia, nie upieram się, że moja jest najlepsza i jedynie słuszna. Radzę jednak trochę pomysleć, bo dacie się wprowadzić w kanał z którego będziecie wygrzebywać się latami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 1

@Druidka
Chyba nie takich komentarzy spodziewałaś się pod tym demotem....mnie zatkało..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nillo
0 / 4

Powiedz to rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci albo niepełnosprawnych. Jak będą optymistami to wszystko się ułoży. Żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 2

No tak, bzdury Pawlikowskiej śmieszą niezmiennie. Natomiast zjawisko 'toksycznej pozytywności' zatacza coraz szersze kręgi i skutecznie zniechęca do obcowania z takimi ludźmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piocek
+2 / 2

Czyli że co im człowiek ma mniej w głowie tym wyżej lata? najlepiej mieć zupełną pustkę wtedy osiągniemy nirwanę, w sumie tak głupi zawsze był szczęśliwy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
0 / 2

Ta pani już dawno odpłynęła w rejony niedostępne zwykłym racjonalnie myślącym ludziom. Czekam na kolejną książkę - "Blondynka jedzie do Tworek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem