Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
435 457
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N konto usunięte
+4 / 12

A kto dopuścił Kaczyńskiego do władzy, nie czasem Tusk? I teraz Tusk ma zastąpić Kaczyńskiego? A za kilka lat Kaczyński Tuska? JPD... jesteśmy narodem który ma poważny problem z syndromem sztokholmskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F freesam
-4 / 10

Co oni robią?? Dobrze czytam? "My tu wołamy Tuska"?? Jak pamięć Polaków jest krótka?? Już nie pamiętają afer Tuska?? PiS PO to to samo!! Im właśnie chodzi o odstawianie tego "teatrzyku" dla tępych ludzi. Odstawimy przedstawienie, podzielmy ludzi. Bądźmy cały czas na scenie, niech trwa przedstawienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 6

@freesam
Co ty chrzanisz? Jakich afer? Głupiś jak cały PISi elektorat. Jakby udowodniono mu chociaż jedną małą, maleńką aferkę to już by siedział i to w celi o zaostrzonym rygorze. PIS ze swoim chorym z nienawiści Nadkaczelnikiem nie przepuściłby choćby cienia okazji, żeby się zemścić na swoim największym wrogu. Nie bój się, grzebali pewnie nawet w koszu i kiblu byleby znaleźć choć najmniejszy dowodzik. Naprawdę sądzisz, że nie skorzystaliby z okazji? Był jakiś proces? Oskarżenie poparte dowodami? Nie? Czyli pozostaje tylko papka w TVP w rodzaju "Tusk cieszy się niedolą Polaków" albo "Tuska martwi dobra kondycja polskiej gospodarki", którą TVP karmi swój ciemny elektorat podobny do ciebie. Udowodnij te "afery" jakżeś taki "mundry" tylko nie argumentacją z TVP. Pewnie tylko coś o "ośmiorniczkach" będziesz umiał powiedzieć....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 2

Piękne powitanie! Takie właśnie powinno być w całym kraju!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fucktyczny
+1 / 5

Tusk i jego sitwa to też jest gówno takie samo jak i PiS.
Wybór jak pomiędzy dostać w łeb siekierą czy kilofem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Semiq
-2 / 6

Banda baranów, która od 17 lat, daje się rżnąć w dupsko przez Tuska i Kaczyńskiego. Oby wam wazeliny brakło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F freesam
-1 / 1

yyy .. człowieku, umiesz czytać ze zrozumieniem?? czy ja coś chwalebnego napisałem na PiS albo PO?? Myślisz że nie widzę co odstawiają te dwie partie?? Ile to okrzyków było za PO a ile teraz jest za PiS "będziesz siedział!!" postawili komuś jakieś zarzuty o choćby niegospodarności?? Zluzuj KatzenKratzen. Czytaj ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem