Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
103 106
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Dawletiarow
+1 / 5

Pier**lenie. Gdyby ludzie tylko palili dobrej jakości węglem o drewnem. Ale od dawna wielu nie było nawet na to stać i palili, sklejka meblowa, plytami wiórowymi, paletami czy innymi odpadami. Święta Europa 500mln ludzi na krzyż ma zbawić świat, gdzie pozostałe 7mld ludzi ma wyrąbane. Hipokryci je****.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obyczajowy
-1 / 5

@Dawletiarow cala ekosciema to tylko pretekst :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IwanBardzoGrozny
+1 / 1

@Dawletiarow
może zamiast zbawiać świat warto zbawić swoje płuca i płuca sąsiadów. Co roku dziesiątki tysięcy ludzi umiera na różne choroby płuc w tym raka ze względu na zanieczyszczenie powietrza.

Klimat i świat można zbawić przy okazji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
0 / 2

@Dawletiarow świata nie ma co zbawiać, nawet demonizowane Chiny wprowadzają u siebie ograniczenia i do 2050 chcą osiągnąć neutralność emisyjną. Bardziej należy zadbać o środowisko wokół siebie a nie być hipokrytą i truć wszystkich naokoło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@Dawletiarow jak ktoś ogrzewa się ekologicznie a w koło wszyscy sąsiedzi napieprzają plastkikami, sklejką.... sorry ale ten cały syf wdycha się w najbliższej okolicy To nie ma tak, że to sobie idzie w górę... i nikt tego nie wdycha... a nie wiem czy wiesz... ale to szkodzi i to cholernie. i to wszystkim w okolicy... Wiadomo od razu człowiek od tego nie umrze, nie zachoruje... może nawet nigdy raka nie dostanie... ale prawdopodobieństwo jest dość spore,Tu już nie chodzi o ekooszołomów, ale o nas samych i naszych bliskich, naszą okolicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

Od kominiarza wiem, że biały czy czarny dym nie są najgorsze. Paskudne są te kolorowe żółte, beżowe, itp. To one świadczą że paliwem nie jest węgiel czy drewno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
+1 / 1

Caly program czyste powietrze jest o kant d potłuc.

Nie dopuszczono stosowania elektrofiltrów które tanio podnosiły klasę kotła o stopień, a ich montaż nie oznaczał rewolucji w domu

Dopuszczono tylko kotły klasy piątej które wymagają postawienia komina od nowa co podnosi koszt horrendalnie

Kotły węglowe piątki wymagają do poprawnej pracy dwutonowego bufora, którego w myśl przepisów nie trzeba instalować.

Sam system realizacji wypłat to dramat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem