Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
263 270
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pawelusa74
0 / 10

Na obrazku po prawej ,nawet jak nie doskoczysz to masz szanse doleciec do nastepnego klocka na dole a na planszy po lewej ,lecisz prosto do dolu wiec to nie sa te same sytuacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+2 / 2

@pawelusa74
W zasadzie i tak nikt nie skakałby 2 klocki na raz tylko "po jednym", tak więc sytuacja jest analogiczna, pamiętaj że grasz w prawo tak że wspinasz się po platformach. Poza tym spójrz na numeracje poziomów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kronoxus
+2 / 2

@pawelusa74 Wydaje mi się, że dosłowny przekaz z tego obrazka bardziej dotyczy przeskakiwania z klocka na klocek niż opisanej przez Ciebie sytuacji: mimo, że bloki po których skacze postać są w tej samej odległości to jednak psychologicznie łatwiej jest skakać na planszy po lewej - bo bloki stoją na jakimś gruncie i kojarzą się z poczuciem pewności a po prawej mamy pustkę i ogromną przepaść. Z doświadczenia w grze wiem że bardziej stresowałem się skacząc "w powietrzu" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-2 / 2

Od ścianek można się było odbijać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G genash
-1 / 1

Błędne rozumowanie. Spróbuj przeskoczyć z gałęzi na gałąź jak masz metr od ziemi, a spróbuj jak masz 1000m (no i gałęzie tak samo daleko od siebie). Zobaczymy czy będziesz taki cwany

Odpowiedz Komentuj obrazkiem