Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~czymynaprawde
+
86 103
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Thevipervip
+2 / 2

Boga nie obchodzi czy będziesz jadł kiełbasę w piątek, czy idziesz do Kościół, czy klepiesz formułki i paciorki, czy dajesz na tace. Boga obchodzi to jak traktujesz innych i czy dobrze żyjesz. Bóg nie potrzebuje świątyń bo i tak wszystko jest jego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Avantica
0 / 0

No proszę! A ja głupia myślałam, że przyczyną nędzy w Polsce są nieodpowiednie osoby rządzące, głupie i leniwe społeczeństwo wybierające takich rządzących (np.: bo oni mają szansę wygrać, bo on jest mniejszym złem itp). Nie pytamy, tylko jak barany na wszystko się zgadzamy. Milczymy, gdy rząd wprowadza kolejne kretyńskie przepisy. Już dawno Polacy powinni reagować wyjściem na ulice, a tymczasem dali się zastraszyć i zamknąć w domach. Łatwo poszło, bo łatwo jest sterować głupcem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar melblue
0 / 0

@Avantica Zatem Ty wyszłaś na ulicę protestować i jesteś jedyna mądra...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 5

Jezus jednoznacznie powiedział "Moje królestwo nie jest z tego świata", czyli z pewnością nie interesują go gierki polityczne.
Pamiętajmy też o słowach "Oddajcie cesarzowi co cesarskie, a Bogu co boskie", czyli nie chodziło mu o korzyści materialne.

Jeśli dodamy do tego jeszcze słowa "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę " wszelkie dalsze komentarze wydają mi się zbędne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem