Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
297 341
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sancz79
+1 / 31

Przecież to nie pierwszy rosyjski kolega Brauna z machiny propagandowej Putina .Przecież on utrzymywał jawnie kontakty z wydalonym z Polski za szpiegostwo Leonidem Swiridowem.
Szkoda słów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-1 / 13

@sancz79
Zdrajcami jest nierząd pisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
0 / 2

@Wisteriowy a jednak są zdolniejsi członkowie z ramienia wysunięci na czoło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-1 / 3

@Dinaeel
Braun jest specyficzny ale w rujnowaniu gospodarki I relacji politycznych może się od pisuaru uczyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
-1 / 1

@Wisteriowy uderz w stół a nożyce się odezwą. Nierząd Pisu wcale nie wyklucza kreciej roboty Brauna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 2

@sancz79
Prawdopodobnie masz rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
-3 / 29

Po Ukraińcach już w drugim pokoleniu nie będzie śladu. Po prostu staną się Polakami i tyle. Widziałem jak się Polacy wtapiają w Irlandii, Ukraińcom jest dużo łatwiej u nas. Tak że luzik, inicjatywa pana Brauna jak najbardziej się spełni, tylko że nie tak jak on by sobie wyobrażał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 22

@Eniva Wiesz, wielu Polaków, nawet tych z orzełkami na piersi, również nie zna polskiej historii oraz ma problemy z językiem ojczystym :) Dla mnie związanie się dziecka z osobą narodowości ukraińskiej nie różni się niczym od związania się np. z Hiszpanem, Kanadyjczykiem, Francuzem itp. itd. Traktowałbym to jako zwykły związek z obcokrajowcem. Nie rozumiem czego miałbym inaczej traktować kogoś z Ukrainy.

Są jednak narody, z którymi miałbym problem i starałbym się jakoś prześwietlić partnera/partnerkę mojego dziecka. Do takich należy m.in. Rosja. Pamiętając długą historię polsko-rosyjską, w której nas mordowali i widząc, że teraz, w 2022 roku, w chwili, kiedy piszę ten komentarz, oni się w ogóle nie zmienili. Kilkadziesiąt lat minęło, a "żołnierze" rosyjscy walą do cywili, gwałcą kobiety i dzieci. Dzicz, zwierzęta. Dla mnie niepojęte, że w tych czasach oni dalej robią takie rzeczy. Dodać do tego jeszcze ich "patriotów", którzy temu przyklaskują i chodzą z Zetkami.

"Miażdżąca większość przyjechała tu po socjal." - myślę, że jednak bardziej chodzi o ucieczkę przed wojną, wizja śmierci i te sprawy. Zresztą, z ust miłośników rosji często słyszałem argument, że niektórzy Ukraińcy przyjechali wypasionymi samochodami. Myślisz, że osoba, którą stać było na dobry samochód, przyjechała tu po socjal? To socjale mamy aż takie wysokie, że ściągają do nas bogole z Ukrainy?

"Takimi furami jakie widzi się na ulicach na ukraińskich blachach raczej biedni nie jeżdżą." - Załóżmy, że żyjecie sobie szczęśliwie, każde z was ma dobrą pracę, macie dobry samochód, fajny dom itp. Nagle wybucha wojna i musicie uciekać z kraju. Zostawiasz samochód, bo za drogi, i szukasz jakiejś innej opcji transportu? Nie rozumiem twojego podejścia.
Jak mieli drogi samochód, to mieli go zostawić i uciekać czymś innym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2022 o 22:50

M mudia
-1 / 9

W tym miejscu chciałbym przypomnieć, że to właśnie ten brodaty Pan wielokrotnie wspominał o budowaniu żydowskiego bunkra dowodzenia (to jego słowa) pod przyszłym CPK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 16

@mudia - och, nie tylko. Mówił również o tym, że szczepionki służą do depopulacji Ziemi, o tym, że światem rządzi spisek żydowski, Hokaust nazywa "holokał" i sugeruje, że jest to wymysł Żydów, pandemia Covid-19 to jego zdaniem fikcja i żaden wirus nie istnieje, często równiez powiela rosyjskie propagandowe kłamstwa na różne tematy, m. in. Ukrainy. Długo by wymieniać brednie pana Brauna. Słuchając jego wypowiedzi trudno się zdecydować czy jest to człowiek chory psychicznie, czy agent ruskich służb, ale jedno jest pewne - bezpieczniej jest omijać szerokim łukiem jego i wszystko do czego się dotknie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-1 / 21

W czasach przed social mediami takie oszołomy miałyby zasięg maksymalnie podwórkowy, gdzie robiliby z siebie pośmiewisko.
Dzisiaj byle klamca, jak ma zasięg na YT, może zaistnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+1 / 5

@sokolasty - zastanawiam się czemu masz tyle minusów. Przecież piszesz samą prawdę. Trolle konfederacji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RosomakPL
+1 / 11

No i mamy efekty niedofinansowania oddziałów psychiatrii w Polsce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzysio55
+3 / 5

Jeżeli pan poseł Braun ma problem z historię to przypomnę - co sto lat rosja pcha się do europy, na szczęście za każdym razem coraz dalej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+1 / 3

Kiedyś myślałem, że ludzie inteligentni mrużą oczy, jakby chcieli cię prześwietlić swoim przeszywającym spojrzeniem. Ale potem poznałem (z obrazków) pana Brauna i teraz wiem, że ciasny czerep cisnący mózg też wywołuje takie mrużenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2022 o 19:20

avatar Reinert
-2 / 4

Stop ukrofilskim kurfom na demotach!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
0 / 0

Na scierwojada wszedzie mozna trafic..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem