Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
353 360
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G gorgebusch
+7 / 11

a czego wy się spodziewaliście???
je** *ba na banda złodzieji i sku r wy synów..
je * ** ba ne go kaczora i pinokia pod pałac kultury ,
kula w łeb dla obu dla przykładu i nikt nie będzie więcej chciał naszego kraju rozpi erda la ć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+3 / 5

Mnie to jakoś specjalnie nie dziwi. Przecież ta partia to taki antymidas - czego się nie dotkną to spieprzą. Ciekawe kogo tym razem za to obwinią? I tak się zastanawiam czy on naprawdę nie mają pojęcia o ekonomii czy działają z premedytacją? W sumie nie wiem co gorsze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 1

Jak to kiedyś wspominali, władza ekspercka (w wykonaniu PO) nie przyniosła skutków, więc oni idą we władzę ideową. Zmieniają prawo na chłopaki rozum, a nauką to się najwyżej podetrzeć mogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vaenonimus
+2 / 6

Demot wyrwany z kontekstu - niektórzy dostają niższe pensje przed na kolanie napisane zasady polskiego "ładu", których efekt wyszedł akurat w lipcu - gdyby nie obniżka podatku, to te osoby dostały by jeszcze niższe pensje.
Co nie zmienia oczywiście faktu, że dla sporej liczby osób nawet ta obniżka PITu do 12% nie wyrównuje strat, które polski "ład" im przyniósł.
Ja już tylko czekam z popcornem w dłoni aż to wszystko pier..lnie, bo to chyba jedyny sposób, żeby społeczeństwo otworzyło oczy - choć pewnie i tak będzie wina Tuska :D.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomek59
0 / 4

Ja dostałem jakieś 7-8 % więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 2

QRWA!!!! znowu ten Tusk moglby jehany przestac rzadzic bo ostatnie 7 lat nie moge znalezc jednej dobrej rzeczy ,ustawy qrwa czegokolwiek !!! a nie czekaj .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem