Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Bo czerwone światło jest dla frajerów...

0:26

Masz zielone, ale i tak musisz stać i czekać? To przez takich debili

www.demotywatory.pl
+
325 333
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gorgonek
+11 / 21

To fakt, nie raz jakiś kretyn musi łamać zasady ruchu drogowego, bo mu się spieszy. Wiem że są sytuacje ekstremalne (rodząca żona, poważnie ranny pasażer etc.), ale większość "po prostu się spieszy". Wczoraj, przy bardzo obfitych opadach deszczu, jeden kretyn obok mnie jechał przynajmniej 60-70 w mieście i na migającym żółtym omal nie potrącił osoby znajdującej się na pasach. Nie zauważył jej, w ostatniej chwili odbił na pas którym ja się poruszałem. Na szczęście jechałem jakieś 35-40 przez tę pogodę, więc spokojnie zdążyłem zareagować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek22222
+6 / 12

@Iiyrryyr3iit a to jakie jest ograniczenie prędkości w mieście? Pewnie lewym można 100km/h gnać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorgonek
+21 / 25

@qw888888 @Iiyrryyr3iit drodzy kretyni, prędkość należy dostosować do warunków pogodowych i stanu jezdni. Jechałem wolniej, bo widoczność była na poziomie kilku metrów, a kałuże sprawiały że wszyscy przechodnie byliby co chwilę cali zalani falą wody. Jeżeli tak jeździcie i nie bierzecie pod uwagę panujących na drodze warunków, to oddajcie lepiej prawko. Inaczej, podobnie jak tamten kretyn, jesteś zagrożeniem na drodze :)

PS Ograniczenie w tym miejscu, ze względu na zwężenie, to obecnie 40kmph.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorgonek
+14 / 18

@Iiyrryyr3iit tzn. że był debilem, który miał dużo szczęścia. Gdybym jechał odrobinę szybciej lub nie zahamował w porę, to by skończył w moim lewym przednim błotniku lub na niewinnym człowieku, który przechodził przez jezdnię. Widzę że nie mam o czym dyskutować z Tobą, bo musiałbym obniżyć swoje IQ przynajmniej o 100 punktów, żebyśmy mogli toczyć dyskusję na podobnym poziomie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+6 / 8

@Iiyrryyr3iit proszę powiedz, ze masz 10 lat, albo chociaż, że nie posiadasz prawa jazdy (choć patrząc po wypowiedziach pewnie to i tak nie byłby problem byś usiadł za kółkiem).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
-1 / 1

@Iiyrryyr3iit Chyba można. W końcu ty jesteś tego idealnym przykładem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+2 / 4

@adamis62 Te przerwy pomiędzy zielonymi światłami są po to, żeby wszyscy zjechali zanim ci z drugiej strony wjadą. No ale, burak zawsze będzie burakiem. Ciekawe czy byś tak samo się tłumaczył policji jakby cię złapali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+6 / 8

Wina rowerzystów, to zakały dróg. Wszystkie wykroczenia są winą rowerzystów, nawet zderzenia pociągów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rogulek12
-2 / 4

@liyrryyr3iit @qw888888 wróćcie się do podstawówki może się jeszcze czegoś nauczycie. ktoś jedzie za wolno to was to wkurza? jak można być takim debilem żeby tak myśleć. ktoś jedzie ostrożnie to źle :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WeatherReport
-3 / 3

Toż to są katolicy patrioci. Nie są w stanie przestrzegać nakazów własnej religii, a wy chcecie by stosowali się do zasad ruchu drogowego, albo prawa stanowionego w Polsce przez innych katolików?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
-1 / 1

Powinna być strona policji gdzie zamieszczać możnaby takie filmiki(z opisem miejsca i czasu jak nie ma lokalizacji GPS) , i od razu mandat jest wysyłany do takich gamoni. Gwarantuje wam że w rok by się zrobił porządek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

Ostatnio pod czas remontu drogi były ustawione światła i wielki znak "ruch lewostronny". To, że ludzie jadą na czerwonym lub omijają kolumnę stojących na czerwonym świetle aut to jest już debilizm, ale zaraz za światłami wjeżdżają w świeżutki asfalcik brudząc swoje fury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem