Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
284 288
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N Nighthawk7
+11 / 13

Niestety znam osobiście osoby z takim podejściem. Jak mają kilka dzieci to oczekują, że któreś z nich się poświęci i będzie całe życie z nimi aż do śmierci, no bo przecież tak trzeba, po to się dzieci robi żeby miał kto się na starość opiekować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+8 / 10

@Nighthawk7 i jeszcze ta słynna szklanka wody na starość... Ja mam czwórkę rodzeństwa, żadne nie mieszka na dzień dzisiejszy z rodzicami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+7 / 7

@Nighthawk7
Teściowie próbowali zrobić z mojej żony służącą. Dla siebie i syna - czyli jej brata. Z łaską zgodzili się na jej aberracje - studia dzienne. Długo wypominali je w kontekście poświęcenia. Że zamiast iść do pracy i dokładać się do domu to tylko kosztowała...Swoją drogą zabrałem ją do siebie na początku jej IV roku, więc całych studiów i tak jej nie utrzymywali. No, ale tak gadają. A syna utrzymują bez marudzenia mimo, że ma już 30 lat i pracuje. Pensja jako kieszonkowe:)

Przez życie tak już dokuczyli, tak wciskali śruby i ranili, że żona nie chce ich znać.
A potem bida, bo nie ma kto "szklanki wody" podać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 sierpnia 2022 o 14:22

A acotam43
+5 / 5

Matko a ja się swojej pozbyć nie mogę, jak rak dalej pójdzie to masters bedziemy robić razem :DDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-1 / 3

@acotam43 , dogadaj się z Halyną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 0

@adamis62
myślisz, że ją przygarnie jak ona też na studiach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+4 / 4

@Gundula Nie, jesteś normalną matką :) (sądząc po tym wpisie tylko, bo Cię nie znam) Ja mieszkam w tym samym mieście co rodzice... w zasadzie ze 3 bloki dalej, ale nie widujemy się codziennie... nie mam niezapowiedzianych wizyt.. czasami się spotkamy w sklepie... czasami wpadam na obiad czasami oni do mnie.. ale to tak raczej raz na 2-3 miesiące. Mają swoje życie, ja mam swoje :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+5 / 5

Pomyliła córkę z psem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krickin
+2 / 2

Rodzice nie mają co martwić już teraz młodzi ludzie mogą zapomnieć o kupieniu domu a niedługo nawet wynajem kwota najmu będzie ponad dwukrotnie wyższa niż minimalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 sierpnia 2022 o 14:41

avatar Vertreter
0 / 0

Widziałem takie rodziny. "Mamusia" już w wieku 40-45 lat zatruwająca sobie psychikę myśleniem o tej całej "szklance wody", przekonana, że "urabia" sobie dzieci na przyszłych opiekunów a w rzeczywistości stopniowo degradująca jakiekolwiek zdrowe więzi rodzinne. Dzieci, które jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności kombinują, jak się z tego wesołego miasteczka wywinąć, łącznie z nieformalnym wyznaczeniem na kozła ofiarnego któregoś z rodzeństwa, zgodnie uznając, że jego/jej życie jest mniej warte, więc równie dobrze może je sobie marnować na toksyczną relację z rodzicem/rodzicami. Kompletne wypaczenie pojęcia rodziny..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem