Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
396 410
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P peghehe
+14 / 14

autor sie pomylil w nazwie parti to jest "solidarna rosja" , watpie zeby jeszcze ktos mial watpliwosci kto steruje tym scierwem .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+3 / 5

W sumie sama idea mnie nie dziwi. SP na chwilę obecną jest za burtą, PiS może ich spokojnie olać przy układaniu list. Po stronie rozsądnej względem PiSu miejsca specjalnie nie ma (Chadeków jest sporo od Hołowni, przez PSL i część KO) tak więc musza się ustawić po stronie drugiej stronie, czyli jeszcze większego fanatyzmu niż PiS by się wyróżnić i móc jakoś zdobyć wyborców.

Popełnili olbrzymi błąd, w ramach którego dla większości osób są częścią PiS. Tak wiec takimi akcjami chcą z tego wybrnąć.

Takich absurdalnych pomysłów z ich strony będzie tym więcej im bliżej wyborów, bo wiedzą, ze one nie przejdą ale będą mogli krzyczeć, że PiS stał sie za miękki i to oni są ostatnimi wojownikami prawicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar carlos53
+6 / 8

Zero zawsze będzie zerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 4

Zero pragnie wykiwać jarka aby to jemu a nie karakanowi Kościół naganiał ciemny lud. Nie wiem czy ziobrzyści zauważyli ale trochę się spóźnili. Wystarczy spojrzeć na antychrysta jędraszewskiego, który prawie kanonizował zimnego z tupolewa. No chyba że chodzi tu o korzystny zakup działek od Kościoła jak to zrobił krzywousty bankster, to niech se chłopaki SP starają może coś się uda zachachmęcić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-2 / 2

Śmieszą mnie debile, którzy nie skumali teksty dżejpituły na temat kremówek he he

Odpowiedz Komentuj obrazkiem