Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
442 453
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grandvitara
+3 / 11

Konkretne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NiebieskaNiezapominajka
+3 / 5

Niestety trzeba być ładnym ewentualnie odważnym ale każdy i tak finalnie zwraca uwagę na to jak kto wyglada...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 1

@NiebieskaNiezapominajka z szukaniem dobrego związku jest podobnie jak z szukaniem pracy. Jeśli jesteś gotowa na odrzucenie i pod tym względem odważna, możesz spróbować aplikować na wiele ciekawych stanowisk. Niektóre firmy nigdy nie oddzwonią, w niektórych nie przejdziesz okresu rekrutacyjnego ale masz szansę na ciekawą, dobrze płatną, ambitną pracę. Nie gwarancję ale szansę. A jeśli nie próbujesz, to zostajesz z bezpiecznymi, mniej ciekawymi opcjami. Chociaż oczywiście możesz mieć szczęście i uda się bez ryzyka i wysiłku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2022 o 12:23

S skromny
0 / 0

@NiebieskaNiezapominajka Tutaj autor właśnie myli gwarancję z szansą. Zawsze można zagadać o coś, np o drogę i oprowadzenie. Jeśli jego ubiór zdradza jego zainteresowania, to można o to zapytać. Zapytać o np. pub, lody czy jedzenie i poprosić o towarzystwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mandy25
-3 / 13

A tak naprawdę zadziała tylko na przegrywów, którzy taką sytuację będą widzieli jako dar niebios. Pozostali zapewne potraktują taką dziewczynę jak wszystko, co przychodzi łatwo i bez wysiłku - jako coś mało wartościowego, co można zużyć i wyrzucić. Taka niestety natura człowieka, że ceni tylko to, co z trudem zdobywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+4 / 8

@Mandy25 kolejna tchórzliwa kobieta bojąca się odrzucenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+9 / 9

Facetom też tak doradzano, a mało który się zdecydował. Takie bezpośrednie wyznanie jest ciężkie dla każdego. Bo wymaga przełamania ogromnej ilości barier psychicznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xman2020
+3 / 3

Coś takiego to przesada. Wystarczą drobne znaki i będzie już oczywiste, że ta osoba jest zainteresowana. Częstsze zagadywanie, poczęstowanie czymś niby przy okazji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2022 o 12:35

U UFO_ludek
0 / 0

Ale ja nie chcę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zgredek8
-1 / 1

Obecnie lotniska to jedna z najciekawszych infrastruktur.
Jesteś Ukraina nie zatrzyma Ruskich, przyjdzie kolej na nas i kraje bałtyckie, nie licz, że Niemcy udostępnią Brytyjczykom czy Amerkanom swoje lotniska, oni będą apelować o nie zaognienie konfliktu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem