Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
53 73
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+8 / 8

No i tu jest pewien kruczek, który taktycznie pomija artykuł, a który empirycznie można sprawdzić w sklepach intermarche.

Mianowicie, jeśli wszystkie sklepy są zamknięte, a tylko twój jest otwarty, to wszyscy potencjalni klienci, w danym dniu będą walić do ciebie, bo do kogo innego.
Pojedź do takiego marketu otwartego w niedzielę, kiedy jest w miarę ładna pogoda - pęka w szwach. Bo grille, wypady nad jezioro itd. Nagle pod marketem nie ma gdzie nawet wozu postawić. W tygodniu za to ruch jest taki sobie.
No i skoro kupią w niedzielę, to nie kupią w tygodniu u konkurencji. Proste. Na to właśnie liczy biedra. Że wyrwie klientów konkurencji i to konkurencja będzie zdychać a nie oni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+7 / 7

@1efka1 jeśli akurat potrzebuje tego czegoś w niedzielę, to wybierze mimo wszystko zamiennik z innego sklepu.

I czy dużo nie ugra? To zapraszam do intermarche w niedzielę niehandlową, u nas w Toruniu jest po prostu szał. Ludzie tam walą jakby ostatni dzień sklep był otwarty XD.
Właśnie ugrają całkiem sporo.
Bo skoro już wyskoczą na zakupy w niedzielę, to nie będą musieli iść w poniedziałek. I tak się zaczną ludzie przerzucać na produkty z biedry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+3 / 3

@1efka1 Nie będą to zakupy pojedynczych artykułów, sam z chęcią robiłbym zakupy w niedziele zamiast czekać pół godziny w kolejce w sobotę, jeżeli będzie biedronka otwarta to pewnie będę z niej korzystał, mimo że aktualnie wolę inne sklepy. Chociaż myślę że wtedy i w sobotę będzie łatwiej zrobić zakupy bo część ludzi będzie miało takie podejście jak ja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gorza
+8 / 10

Domyslam sie prowadzisz wlasna firme? Jak tak, to sie nia wlasnie zajmij.
I nie triolluj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+2 / 6

@gorza
Ja się domyślam że on pracuje w Biedronce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+5 / 7

nie wydasz więcej niż zarabiasz, ale wydasz więcej kiedy nie lecisz zdyszany po pracy, tylko możesz zrobić zakupy na spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 7

A mnie się przydała ta niedziela handlowa. Miałem zaoszczędzone kilkaset tysięcy złotych i tak sobie pomyślałem szkoda tego przez inflację. I tak sobie niedawno wsiadłem w samochód i wykupiłem w okolicznych marketach cały cukier bo się nie psuje przecież. Ludzie się burzyć zaczęli, że cukru nie ma i poszło po internecie. No i dalej to już jakoś tak samo poszło. Sorki! Jakby co to wpadajcie. Sprzedam po siedem. Niech moja strata bedzie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+2 / 2

@koszmarek66
Machniom? Mam trochę czarnego złota na zbyciu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+6 / 6

ciekawe że taki gimbus jak ty zna się lepiej na ekonomii i zakupach Polaków od biedronki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wawrzynkor
+7 / 7

Trzymam kciuki za Biedronkę, melanż żabki, rydzyka i rządu trzeba zakończyć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meridarossa
+1 / 1

ja tam będę kupować w niedzielę w Biedronce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 0

@meridarossa
Ja zdecydowanie też. Nareszcie zrobię normalne zakupy jak człowiek a nie w sobotę gdzie trzeba się zrywać rano, żeby coś kupić bo potem dziki tłum. Większość ludzi robi tygodniowe zakupy w weekendy, bo wtedy jest na to czas. Tylko, że normalnie ruch rozkładał się na dwa dni i dzięki temu nie było takich tłumów jak teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem