Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
295 312
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+5 / 21

Nie lubię patetycznego zadęcia Ziobry, nie mniej skoro sąd warunkowo umorzył sprawę to oznacza, że Frasynik nie ma statusu "oskarżony", a sąd potwierdził już jego winę tylko (nie wiem jakie było uzasadnienie) tyko odstąpił warunkowo od wymierzania kary za czyn o który BYŁ oskarżony, nie została wymierzona tylko sankcja.
Pomijając to to trochę słabe gdy legenda próbuje powrócić poprzez tanie zagrywki gównoburzę nazywając żołnierzy swojego kraju śmieciami, poziom dyskursu politycznego godzien pislamistów, ...wart pac paląca ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stalowyj
+1 / 15

@Tibr Masz rację, głos rozsądku.
Ziobro jest żenujący, jak cały PIS, ale choć raz przyznam, że miał rację z tą wypowiedzią, aczkolwiek zważywszy na jego funkcję, nie na miejscu jest publikacja takiego wpisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niezrownowazona_malolata
+16 / 16

Jeśli się czepiać o szczegóły, to nie nazwał tego konkretnego człowieka śmieciem. Tylko, że żaden polityk nie powinien tego określenia publicznie używać wobec kogokolwiek.
Poziom naszej debaty publicznej to dno i dwa metry mułu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+10 / 20

Tekst Ministra Sprawiedliwości o tym, że na ,,Sądy nie ma co liczyć'', w sytuacji kiedy jest się osoba która przez ostatnie lata doprowadziła do upadku autorytetu prokuratury i sądownictwa, poobstawiała stanowiska politycznymi, często niekompetentnymi osobami oraz wprowadziła szereg zmian wydłużających czas postepowań też jest dość słaby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+10 / 20

Zaraz... Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny, pozujący na niezłomnego szeryfa, mówi "na polskie sądy nie masz co liczyć"? Wyborne!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rafi69
+1 / 7

@daclaw wyborne jest to że dalej orzekają kaci powiązani z PRL a ruszenie ich jest karalne przez UE ... co nie pamiętasz jak ziobro dostawał i dostaje po łapach za reformę sądów ? Jakie to marsze wdzięczności dla postkomunistycznych sędziów organizuje PO, jak to wypłakuje się śmieć frasyniuk na demonstracjach. I w ramach wdzięczności frasyniuk od takich "sędziów" dostaje ułaskawienie :) Przypadek, niczym wygrane w TOTOLOTKA przez BOLKA :) HAHAHA no z nieba spadło :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L logray
0 / 0

@Rafi69
Podoba mi się to odwracanie kota ogonem. Katów mianuje PIS (Kryże). Niszczą niepokornych sedziów co to nie takie wyroki ferują. Prokuratura tuszuje głośne sprawy jedna po drugiej.
Nie tylko moim zdaniem Ziobro to resortowe dziecko (ojca miał w PZPR) dążace do odtworzenia w sądownictwie stanu sądownictwa z okresu stalinizmu. Tak aby tak jak wtedy to politycy mogli osądzać, skazywać i być bezkarnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+5 / 5

według sądu można dziś każdego nazywać śmieciem - nie jest to żadna obelga

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 2

@piotrKrokodyl wcześniej inny sąd stwierdził, że nazwanie kogoś suką również nie jest obraźliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-2 / 8

Minister sprawiedliwości w żadnym razie nie powinien używać takich określeń, tym bardziej, że do wydania wyroku, każdy jest niewinny. A swoją drogą, warunkowe umorzenie sprawy Frasyniuka trudno uznać za orzeczenie słuszne. Przypomnę, że Frasyniuk powiedział o polskim wojsku "to są śmiecie po prostu". I nie mówił o jakichś konkretnych żołnierzach, którzy jego zdaniem zrobili coś złego. Powiedział to o polskim wojsku w ogóle. W dodatku wypowiedź odnosiła się do działań podjętych w odpowiedzi na prowokacje Łukaszenki na granicy, w związku z czym Frasyniuk ustawił się po stronie rosyjskiej i białoruskiej propagandy wymierzonej w Polskę. Powinien za to odpowiedzieć, bo nie tylko obraził polskich żołnierzy, ale i działał na szkodę państwa polskiego. Tymczasem warunkowe umorzenie oznacza de facto bezkarność. W żadnym razie nie bronię Ziobry, bo to szkodnik znacznie groźniejszy od Frasyniuka, ale fakt jest faktem, że takie orzeczenia, akurat w takiej sprawie nie powinny zapadać. Mam nadzieję, że sąd II instancji uwali ten wyrok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AnWo_64
-2 / 4

@Quant_
A potem się dziwimy, że PiS wygrywa wybory za wyborami. Jak mawial klasyk... Panie Boże prosilem Cię o glupią opozycje, ale nie myślałem, że będzie aż tak głupia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
0 / 2

@AnWo_64 To nie opozycja jest glupia, tylko narod. Niektorzy, zaglosuja, bo dostana 5 stow do reki, niektorzy, (mimo, ze nic nie dostana), bo w telewizji naopowiadaja bredni i klamstw, ze "to wina Tuska, Niemiec, Putina i Europy, niektorzy nie zaglosuja wcale, bo "nie ma idealnej partii", niektorzy, bo proboszcz ich pieklem i wioskowym linczem postraszyl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rafi69
+3 / 7

no cóż ten frajer jest śmieciem. Postkomunistycznym śmieciem wycierającym sobie zapitą mordę polskim żołnierzem. Tak mowa o frasyniuku. Zresztą kogo obchodzi jakiś sklerotyczny dziadek. Chwała Polskim Żołnierzom i olać śmiecia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thingrim996
-1 / 5

Mniej niż zero to jest autor tego demota hehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akira800
0 / 4

Ma rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 6

Taki jest efekt wpuszczenia na salony chamstwa. PISowcy to zwykłe bydło, zarówno politycy, jak i wyborcy. W normalnym kraju ta dzicz byłaby poza marginesem. i u nas też tak powinno być, gdy uda się przywrócić demokrację.

Szkoda tylko normalnych żołnierzy, ktorzy przez PISowców będą postrzegani jako zbrodniarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AnWo_64
-1 / 5

A dla mnie Frasyniuk jest śmieciem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
-2 / 2

Nie oskarżonego, skoro postępowanie sądowe się skończyło, tylko śmiecia właśnie. Odpowiednie dać rzeczy - słowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-1 / 3

Ziobro pisze, że żaden śmieć nie będzie obrażał żołnierza, wszyscy od razu oburzeni, że mowa o Frasyniuku, haha jakie to znaczące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
-1 / 1

@mygyry87
jedynym smieciem w tej smutnej historii jest mister Zerro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
-3 / 3

Niech on lepiej powie gdzie się podziały pieniądze Solidarności i za co kupił flotę tirów. Legenda...dobre

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
+1 / 1

Chodź to fizyce wbrew, wskazówka cofa się..... Mniej niż zeroooo. mniej niż zeroooo, oooo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rafi69
+1 / 1

co za głupi naród że głosuje na . Same osły w Polsce. Matoły, nieroby i patusy ! Wystarczy popatrzeć na to forum. Sami bezrobotni nieudacznicy, wyżywający się intelektualnie na internetach, bo nigdzie indziej nie mają szansy być wysłuchani. W realu by ich olali a tu mogą wygłaszać swoje mądrości. Tak to o was :) drodzy nieudacznicy, piwniczaki marnujący ostatnie chwile życia przed śmiercią na pisanie głupot w internetach, które to nikogo nie interesuja poza wami samymi. Nie nie jestem za pis, ani za po, ani za wami, jestem takim "bootem" sondującym opinię badanego wycinka internetu bez wygłaszania własnych opinii i sądów. Jesteście wyjątkowymi życiowymi pierdołami bez szansy na zmianę. Proszę o wasze reakcje. Proszę o reakcje w sposób usystematyzowany , ułatwi mi to później ich analizę
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
0 / 0

Smieci przemowily smieciowo do smieci... GRATULACJE, mister Zerro :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem