Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Jacek Fedorowicz w 2 minuty wybitnie podsumowuje rządy PiS

2:19

www.demotywatory.pl
+
892 916
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irvis3000
+21 / 27

***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+17 / 17

To jest nie tyle podsumowanie rządów PiS, lecz raczej podsumowanie wiary w te rządy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+15 / 15

@JanuszTorun
Polska to obecnie stan umysłu i o tym pan Jacek mówi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+7 / 9

@acotam43 Zawsze była. Ale władza tego nie wykorzystywała w sposób zasugerowany poniżej przez @wojtomasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojtomasz
+16 / 16

Wstaliśmy z kolan tak ochoczo, że jeb...śmy głową w sufit i leżymy na ziemi z dupą w górze, a PiS wie jak tej okazji nie zmarnować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2022 o 23:58

E elefun
-2 / 34

Prawda jest taka, że zarówno PO, jak i PIS są siebie warci. Minęło kilka lat i ludzie widzą tylko obecne przekręty, a nie pamiętają, co było za PO. Dlatego nie oddam głosu na żadną z tych dwóch partii.
Co tragiczne, nie ma teraz na kogo oddać głosu. Pozostaje Konfa z ich uwielbieniem putina, oraz czerwoni. Zero perspektyw!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2022 o 9:17

avatar U99
+13 / 19

@elefun Tzw. komuniści nie narobili tylu szkód materialnych i mentalnych, przez wszystkie lata swych rządów, ile obecnie rządząca banda dyletantów, głupców i zwykłych złodziei.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+5 / 7

@elefun jasne, wiemy, że jesteś miłośnikiem PiS. To teraz ich zagrywka, wiedza, że jak wkurzeni pójdą na wybory to nie maja szans, za to przy niskiej frekwencji ich żelazny elektorat może wystarczyć. Temu wyznawcy odpuścili sobie przekonywanie do PiS, bo wiedzą, ze to bez sensu a za to zniechęcają do głosowania.

Bo nie oszukujmy się, PiS to najgorsze co nas spotkało od czasu PZPRu. Inni mieli swoje wady, ba naprawdę wiele, ale byli niczym grypa przy nowotworze jakim jest PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
+3 / 7

@elefun konfa to przybudówka PISu, wystarczy spojrzeć jak głosują. Taki udawany antysystem. Na scenie politycznej są tylko po to, żeby mącić, odwracać uwagę, rozdrabniać elektorat, a w razie czego pomóc tym zdrajcom coś przepchnąć. Jedyny człowiek, który rozsądnie mówi wg mnie to Maciak. Polecam dać mu szansę i obejrzeć chociaż jeden z jego filmów na yt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+2 / 2

@Elathir Jestem miłośnikiem PIS? Coś Ci się nie pomyliło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KateWlodarska
0 / 2

@PravdaPerv Człowieku! Maciak to pierwszy ruski troll w Polsce! Patrząc na Twojego demota i poglądy, zastanawiam się, czy to nie Ty jesteś Maciak i wrzucasz tutaj swoją propagandę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
-1 / 3

@KateWlodarska Hehe:) Dobre, dobre :) Zawsze dziwiło mnie to, że większość ludzi wręcz żąda tylko dwóch opcji do wyboru. Po Twoim komentarzu dziwię się odrobinę mniej. Albo czarne albo białe, albo dobre, albo złe, albo Ukraina albo Rosja, albo PIS albo PO. Tak, jak powiedzieli w telewizji. A najlepsze, że będziesz się zapewne zapierać, że nie oglądasz propagandy TVP. Jeśli jesteś zaznajomiona z poglądami Maciaka na tyle, żeby konkretnie porozmawiać o trollingu, który on wg Ciebie uprawia, to zapraszam. Jeśli nie - skąd te tezy? Domyślam się, że ze strachu. Ja też się boję, że pożyteczni idioci wciągną mój kraj do tej nikomu niepotrzebnej wojny. Już banda spienionych z nienawiści i agresji bezmózgów przebiera nogami. Naprawdę tak łatwo wami manipulować? Nie ważne, że ktoś Cię kopnął w d..., jak kopnie ktoś z drugiej strony, to ten pierwszy z automatu na powrót wraca do łask? Na serio, mam gdzieś skąd jesteś i jakie masz poglądy, ale przez takich oszukanych naiwniaków, wszelkiej maści pożytecznych idiotów, moi bliscy już cierpią i jeśli nic się nie zmieni, to wszyscy będziemy zabijani w imię telewizyjnych idei. Nie musimy się zgadzać, ale wypadało by choć odrobinę wyciągnąć pusty łeb z dziury, ochłonąć z agresji i chociaż dla przyzwoitości poszukać trochę dalej, zasięgnąć opinii kogoś ze znajomych, bardziej zorientowanego, może trochę poczytać i pomyśleć? Bo mam wrażenie, że w bezmyślnym amoku ruszyć do ataku z kosami przeciw czołgom, dać się sfanatyzować i ostatecznie zabić dla idei w nieswojej wojnie, przychodzi o wiele łatwiej niż przeanalizować fakty, wyciągnąć wnioski i mądrze zareagować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KateWlodarska
+1 / 1

@PravdaPerv
Nie, nie oglądam propagandy TVP, a przynajmniej w nią nie wierzę, nawet jeśli wiem o czym są w stanie bredzić.
Co do Maciaka, to sorki, ale jeśli uważasz go za obiektywnego, to to nie mamy o czym gadać.
Co do wyboru, nie popieram ani PIS, ani PO - tak, wiem też, że nic nie jest ani biała, ani czarne, ale w kwestii tematu UKR-RU, mamy do wyboru stanąć albo po jednej, lub po drugiej stronie. Po tej wschodniej już kiedyś byliśmy - wolę opcję zachodnią, nawet ze swoimi wadami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
-2 / 2

@KateWlodarska Mylisz się. Mam prawo - i korzystam z niego - opowiedzieć się ani po stronie Ukrainy ani po stronie Rosji. Co prawda uważam, że winni wszystkiemu są Ukraińcy, w końcu to oni zaczęli i mordowali Rosjan na długo zanim Putin zainterweniował. Niech się jednak tłuką między sobą, nic mi do tego. Wolałbym opowiedzieć się po stronie Polski w tym kontekście, że jesteśmy przez te same siły, które z zewnątrz sterują sprzedajną i działającą na szkodę własnych obywateli administracją ukraińską, ze wszystkich sił wciągani do wojny i naszym interesem, interesem Polaków, jest zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić. A co do obiektywizmu samego Maciaka - jeśli nie przekonują Cię rzeczowe argumenty (przecież to wszystko co on robi - przytacza dowody i argumenty na swoje słowa, nie interpretuje zmyślonych historii, zawsze wszystko popiera dowodami, artykułami, nagraniami itd...) to widocznie szukamy w polityce innych wartości. I tak szczerze - założę się, że jesteśmy po tej samej stronie barykady, ostatecznie zależy nam na tym samym. Możemy spierać się o metody itd, ale chyba oboje chcielibyśmy żyć wreszcie w normalnym kraju, rządzonym przez normalnych ludzi, których interesuje rozwój Polski a nie wyprzedaż za bezcen narodowego majątku, zubożanie obywateli i branie łapówek. Odkąd pamiętam w Polsce mamy właśnie takie rządy. Od ponad 30 lat ciągle ci sami zdrajcy na świeczniku. Nie rozumiem tej nienawiści do wszystkiego co nowe i różne od tej skompromitowanej bandy. Nie rozumiem tego poparcia, które kupują tym żałosnym socjalem i obietnicami tak nieprawdziwymi, że aż przykro słuchać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+4 / 6

100/100

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S spacestar_MW
0 / 10

Chyba wałki PO nie narobiły tylu szkód co PIS. Bieda, nędza, drożyzna. Jak Ci się żyło 7 lat temu? Mi znacznie lepiej. Porównaj ceny za byle co i daj znać kiedy było Cię stać na więcej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+6 / 8

To jakby podczas wstawania z tych kolan się potknąć, przewrócić i sobie głupi ryj rozwalić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+5 / 5

Zastanawiające jest, jak bardzo tępy jest PiSowski elektorat, że pomimo tego co się dzieje, nadal twardo wierzą w to że to nie jest wina aktualnej partii rządzącej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

Genialne, popłakałem się na końcu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sukal
-2 / 8

Czy jest jakaś opcja aby nie pokazywało demotów dot. PIS. normalnie zwymiotuje jak zobaczę następne 3 pierwsze dot PIS. Demoty zmieniają się w taki negatyw tvp. Ci tworzący te wstawki chyba szykuja sobie portfolio do pracy w TVN

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+4 / 6

@sukal Cóż to się stało trollu? Nie możesz znieść krytyki twojego ukochanego PiSu? Aż specjalnie założyłeś konto na tym portalu 2 godziny temu aby o tym napisać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
0 / 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+5 / 5

Wszystko rozbija się o brak wyobraźni. To że idziemy w kierunku katastrofy można było obserwować od dawna. Kto miał wyobraźnię ten widział. Później katastrofa się "zaczęła" i teraz może zobaczyć to każdy kto ma trochę oleju w głowie. Niestety jest pewien spory procent ludzi, który musi rozbić swój głupi ryj, żeby zorientować, że coś się stało. I tym właśnie będzie zima.
Propaganda pis była skuteczna, ponieważ można ją było uzasadnić.... rzeczywistością. Serio, wyobraźcie sobie sówerena, który dostaje zasiłek na czas, półki sklepowe są pełne i jest w stanie kupić więcej, niż wcześniej. On nawet nie musi w to wierzyć, on to widzi. A że jak przypadkiem gdzieś tam do niego dojdzie, że spadł współczynnik inwestycji w gospodarce to po pierwsze nie zrozumie z tego żadnego słowa, po drugie nie przewidzi konsekwencji. I teraz przychodzą konsekwencję, które sóweren zauważy dopiero jak zacznie marznąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+1 / 1

panie Jacku - jak zawsze doskonałe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sukal
+1 / 5

nie ,nie mogę. Tak samo jak nie mogę oglądać wiadomości, w których jadą po Tusku. Czy jestem jedynym, który wchodząc na demoty chciałby zobaczyć coś co poprawiło by humor a nie PIS, Kaczyński,, Duda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem