Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
367 375
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+2 / 18

Brawo TVN! To tylko pokazuje, która z tych stacji jest najbardziej obiektywna. I na pewno nie jest to ani tuba PIS, ani "niezależny" Polsat, w którym nigdy nie usłyszysz prawdy o PISowskiej dyktaturze.

Prywatyzacja TVPIS natychmiast będzie potrzebna. Ale możliwa wtedy i tylko wtedy, gdy wróci normalność i demokracja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+2 / 4

@izka8520 Ucięto małą część, to część litery H. Okazjonalnie info o żródle nie występuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
-1 / 9

Dobry zwyczaj?
Zapłacili za udostępnienie materiału, to mogą go sobie publikować jak chcą, chyba, że została spisana jakaś specjalna umowa.
Na siłę szukasz sensacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
0 / 2

@molotov Jasne, stacja zawsze może się zrzec praw do oznaczenia. Ale w domyśle ono jest. Naprawdę wierzysz, ze jakaś stacja pozbyłaby się tego prawa? Nawet jeśli- pewnie mogliby spokojnie udostępnić ten film bez znaków szczególnych.

Chociaż tutaj moze jeszcze wejść prawo o tym, ze autor decyduje sie tylko czy jego dzieło ujrzy światło dzienne... Wiec TVp mogło kupić choćby od Polsatu... Ale tylko ciągle mało etyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 3

Nie przypisali sobie czyjejś pracy, tylko prezentują nagrania wypadku.
Pamiętam, jak był zamach na WTC i te same nagrania pokazywał cały świat. naprawdę nie miało znaczenia jak się nazywał nagrywający. Tutaj jest tak samo. Nie ma znaczenia kto to nagrał, bo najważniejsza jest informacja ilu jest rannych itd. Liczą się fakty, a nie do kogo należała kamera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+2 / 4

@VaniaVirgo wiesz co to są prawa autorskie? Widzę TVP ma w dupie, to jest kradzież dobra intelektualnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

@seybr Wiem co to są prawa autorskie, ale kiedy się ogląda wiadomości, to mało kogo interesuje źródło. To nie piosenka, czy wiersz. I raczej nie mówili, że sami to nagrali, po prostu nie pokazali logo stacji, ale może nie musieli. Z resztą nieważne, Demot ma pokazać, że niektóre stacje są bardzo złe, a inne ne, na podstawie prezentacji tego samego materiału. Jakby nie dość było innych "dowodów".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem