Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
235 244
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
-1 / 5

Masz do nich pretensje o to że mówią innym jak mają żyć i... sam im mówisz jak mają żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+2 / 2

Jedni i drudzy siebie są warci. Pół biedy że obrażają się jak dzieci, gorzej że chcieliby z całą surowością karać tych którzy kwestionują ich brednie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xajonek
+1 / 3

@polkong +1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 1

Ale LGBT to po prostu zbiorcze określenie ogółu osób z mniejszości seksualnych. Oni nie mówią jak masz żyć i co masz robić. Domagają się jedynie równego traktowania w prawie, zaprzestania ich dehumanizacji i udawania, że nie istnieją. Osoby LGBT zgodnie z badaniami stanowią 5-10% ludzi w społeczeństwie (jak są tępieni to się po prostu ukrywają). Podoba liczba jak rudych albo leworęcznych a nikt specjalnie (poza podstawówką) nie szczuje rudych albo leworęcznych. Kościół natomiast to organizacja z ściśle określonym światopoglądem, które lobbuje za ich wymuszeniem na ogóle społeczeństwa. Aktualnie w sposób naturalny wykrwawia się (Coraz mniejsza liczba wiernych oraz kandydatów do kapłaństwa) umiera i jak każde ranne zwierzę boi się nieuchronnego, jest agresywne i gryzie. Ale już niedługo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-2 / 2

Niestety prawda jest taka że kościół musi mieć jakiegoś wroga by mógł istnieć. Mało kto boi się obecnie szatana bo w sumie nikt go nie widział, no może na filmach (analogicznie z Bogiem ale to inna historia).

Tak więc kościół zawsze znajdował sobie jakąś grupę społeczną ktoś mógł obarczyć za wszystkie złe plagi, choroby które dotykały społeczeństwo a jako wybawiciel i zbawca też to samo społeczeństwo sobie mógł podporządkować.

Tak więc w Europie najpierw byli wrogami Żydzi co było nastepstwem i ich pogromoe, inspirowane głównie przez kościół (średniowiecze). Gdy brakło wroga kościół musiał znaleźć innego - stały się nimi kobiety.

Tak więc gdy społeczeństwo zostało oczyszczone z Żydów którzy dzieci dodawali do swoich dań wrogiem stały się niezależne czy samodzielne kobiety które z miłością Jezusa kościół palił na stosie czyniąc z nich czarownice.

Obecnie wrogiem jest LGBT bo łatwo wmówić głupiemu społeczeństwu (szczególnie poddanemu edukacji kościelnej) że LGBT chce seksualiziwac dzieci i uczyć je np: masturbacji.

Tak więc zwracam się do głupich ludzi:

Żydzi w średniowieczu (a także obecnie) czy też w wiekach późniejszych chcieli sobie żyć w spokoju i egzystować z innymi społeczeństwami ktore musli za sąsiadów. Kobiety chciały (chcą) wolności, samodzielności i edukacji, równych praw z mężczyznami. LGBT chciałżyć po swojemu żeby im nikt nie zaglądał pod "pierzynę".

(Nie wspólne o ludach rdzennych w Kanadzie gdzie ich dzieci zostały wymordowane.)

Żadna z tych grup (a przykładów znaleźć można więcej) nie miała aspiracji bojowych czy nie chciała być wrogiem społeczeństwa.

Kościół uczynił z ich wrogow do swoich celów podporządkowania społeczeństwa. Wykorzystując dobrze znane socjotechniki oraz tuby propagandowe z ambony, sącząc jad węża doprowadzał celowo do konfliktów by kreować się na wyzwoliciela i wybawcę w imię Jezusa Chrystusa.

Prawda jest taka że najwięcej ofiar w historii spowodował kościół który w imię Jezusa Chrystusa mordował ludzi na przestrzeni ostatnich dwóch tysięcy lat.

Zastanawiam się jaka grupa osób będzie kolejna ofiara kościoła gdy że społeczeństwa zostaną wyeliminowani wszyscy przedstawiciele LGBT tak jak kościół wyeliminował całe pokolenia rdzennej ludności w Kanadzie.

Kto będzie następny? Napiszcie w komentarzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem