Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
159 168
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dabronik
+32 / 34

Selekcja naturalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
+6 / 8

@Dabronik
To samo stwierdzam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clayton
+15 / 23

W pewnym sensie wygrał to wyzwanie.
Selekcja naturalna, myślący logicznie ludzie nie robią takich rzeczy.
Tak czy siak to szkoda chłopaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+16 / 18

Po pierwsze: caly pomysl tego wyzwania to glupota
Po drugie - jak pien mozgu nie zyje to czlowiek to pratycznie trup, tylko co najwyzej podtrzymywany przy zyciu przez maszyny ktore wymuszaja wymiane gazowa i bicie serca
Po trzecie - i tak przynajmniej nie cierpial. Sa o wiele gorsze sposoby na smierc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+8 / 12

Wygrał. Gratulacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
+17 / 17

1) On nie zapadł w śpiączkę ani nie był nieprzytomny - po prostu umarł jego mózg, ustały w nim wszelkie czynności. Iluzje życia zapewniały maszyny. Umarł i był do oporu trzymany pod maszynami - w nadziei na co? Cuda się nie zdarzają, nikt w takim stanie jeszcze nie ożył.
2) tak, iluzje - bo jego ciało mimo wszystko się zaczynało rozkładać; umierać; bo jedyne co robią maszyny stymulują oddech. Pozostałe funkcje stopniowo przestają działać - podejrzewam że już od jakiegoś czasu nie dostawał płynów i pokarmu, bo jego organizm już by ich nie przyjął.
3) przeniesienie zwłok do hospicjum nie jest możliwe - raz że taka impreza jest ryzykowna, bo po odpięciu maszynerii już mogłoby się nie udać jej podłączyć ponownie. Do tego hospicja po prostu nie mają takiego sprzętu, bo to są miejsca gdzie przebywają osoby umierające a nie już od 4 miesięcy martwe...
4) dalsze odraczanie to absurd - jego ciało w końcu samo by się poddało, nie da się stymulować w nieskończoność; serce w końcu stanie, płuca się zapadną itd itd. Nerki już nie pracowały, jw pewnie już nie przyjmował płynów i pokarmu. Co ci rodzice chcieli robić i na co chcieli czekać?
5) widzę u nas teksty że no "Budzik by mu pomógł"... nie, bo to nie jest klinika Viktora von Frankensteina, do tej kliniki trafiają osoby w śpiączce, osoby których mózg nadal pracuje.

Proszę nie powielać błędnych informacji i nie robić ludziom wody z mózgu.

Nawet z tym challengem jest problem, bo pierwotnie to jego matka nic o tym nie mówiła, policja też nie koniecznie to potwierdza i sam Tik Tok też (ale oni to akurat na pewno nie są tu wiarygodni). Nie zdziwiłoby mnie gdyby chłopak po prostu popełnił samobójstwo - rodzice zawsze będą szukać innych wyjaśnień i wytłumaczeń; byle nie przyznać przed sobą że była to śmierć samobójcza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+16 / 16

Jeśli pień mózgu obumarł to człowiek nie żyje. Współczesna medycyna pozwala podtrzymać oddech i tętno nawet u zmarłego, ale to nie znaczy, że on wciąż żyje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+5 / 9

Podduszać się, dla wyzwania? Kto wymyśla takie debilizmy?????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+5 / 11

Ewolucja działa. Darwin był by dumny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adder
-2 / 2

Jak wielu zauważyło- selekcja naturalna. tylko na prawdę, na prawdę szkoda rodziców i tego, że młodego nie nauczyli :((

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2022 o 18:08

E Evengeline29
+2 / 4

Praktycznie rzecz ujmując chłopiec umarł już cztery miesiące temu. Podłączenie do aparatury podtrzymującej życie to nie życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DaveNick
+3 / 5

Jeśli to był chalenge, to moim zdaniem wygrał :)

A swoją drogą to ile osób on może jeszcze uratować... Serce, wątroba, nerki, płuca, itp... Ile osób może żyć dzięki jego organom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
+2 / 2

@DaveNick z tym że jego organy po 4 miesiącach takiej "terapii" są już do niczego - bo zaczynają się już po prostu rozkładać.
Jw - one był martwy. Maszyny za niego oddychały, ale inne funkcje organizmu - nope. Więc organy zaczynały obumierać i się rozkładać, zanikały inne funkcje - jak przyjmowanie wody i jedzenia. Naturalny proces.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I islandor
0 / 2

My za młodziaka, lata około 95', "usypialiśmy się" poprzez odpowiednią ilość głębokich wdechów i wydechów a potem poprzez nacisk na klatke piersiową.
Challenge to nie był a jedynie głupia zabawa, która na szczeście nikomu nie zrobiła krzywdy, nie licząć siniaków gdy ktoś "uśpionego" nie złapał odpowiednio.
Coś mi świta że jeden kumpel stracił tak zęba bo okazała sie za ciężki dom podtrzymania i walnął twarzą w podłogę. Na szczeście to było na starej drewnianej estradzie więc dęski mocno zamortyzowały upadek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2022 o 17:27

avatar wimpy_exe
0 / 2

Koniec cyrku pod tytułem ratujmy warzywo. Niech spoczywa w pokoju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
0 / 0

TFUrco w kakao stukany!
1. Problem, jak i debata publiczna trwały od kwietnia!
2. Jesli pien mozgu jest martwy, to juz nie jest to osoba. To martwe de facto cialo, podtrzymywane sztucznie przy zyciu.
3. Osobnik nieprzysotowany do zycia w spoleczenstwie w sposob naturalny wyeliminowal swoje geny z puli i chwala mu za to.
4. ty, zebrzacy o uwage lub profity w postaci stworzenia tego goowna, to kolejny przyklad niedostowania zyciowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

I dobrze, że sąd podjął taką decyzję, że mógł. Rodzice nie myślą trzeźwo i skazaliby dzieciaka na wegetację. Chociaż to za duże słowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem