Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Norbi to pie*dolony geniusz i nawet z tym nie handlujcie. Nie żebym był entuzjastą hitu "Kobiety są gorące", ale nie można nie docenić tego, jak Norbi uczynił z tej letniej piosenki fundament potężnej kariery

0:13

No bo zobaczcie - chłopak ma na koncie 1 (słownie: jeden) szlagier. A teraz spójrzcie na festyn dowolnej gminy większej niż 10.000 mieszkańców, albo dni jakiegokolwiek miasta. Na plakacie na pewno zobaczycie uśmiechniętą mordę Norbiego. Dwadzieścia jeden lat, a ten skurwiel dalej potrafi sprzedawać publice jedną i tę samą piosenkę. Pomyślcie o tym - granie od dwóch dekad w kółko tej samej melodii to nie jest taka bułka z masłem jak mogłoby się wydawać. Wyobraźcie sobie, że wychodzicie na scenę, przed wami godzinny występ, a wy macie w rękawie jeden hit, trwający trzy i pół minuty. Jakich zdolności logistycznych wymaga takie rozłożenie kolejnych bisów, żeby publiczność nie znudziła się, słuchając po raz piąty tego dnia "Kobiety są gorące"?! Pan Dudziuk wykorzystał swoją szansę od losu w sposób być może najwybitniejszy w historii polskiej muzyki, albo muzyki w ogóle. Otrzymał na pustyni lekko wilgotną ścierkę i wyżymał ją tak, że założył elektrownię wodną na środku Sahary. Nagranie bangera w teorii to jedno, ale to, czy banger chwyci to inna kwestia. "Kobiety są gorące" jako jedyny utwór w dyskografii ostródzianina chwycił, a mimo to do dzisiaj facet trzepie kasę chałturząc po całym kraju. Gdyby Norbi urodził się z jedną ręką i krztyną smykałki do sportu, pewnie regularnie dostawałby oferty walki o mistrzostwo Polski w boksie, jestem w stanie się o to założyć. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby on faktycznie miał choć odrobinę więcej talentu kompozytorskiego czy producenckiego. Pewnie na śniadanie jedlibyśmy przemielone CDki "Samertajm", bo wszystkie zasoby na Ziemi szłyby na tłoczenie płyt Norbiego. Powiecie może, że jechanie na jednym hicie nie jest takie trudne, ale weźcie Gabriela Fleszara. Kto to, kurwa, jest Gabriel Fleszar? No właśnie. On nagrał kiedyś hit "Kroplą deszczu namaluję cię", który ówcześnie był radiową petardą na poziomie "Kobiet...", i co? I gówno, panie oficerze. Słuch po nim zaginął, a piosenkę ledwo kto pamięta, mimo że jest młodsza. A Norbi jak grał po 10 koncertów w miesiącu, tak gra nadal. Założę się, że Fleszar ze starości spadnie z rowerka, a Norbi przyjedzie i zaśpiewa "Kobiety są gorące" nad jego grobem

www.demotywatory.pl

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K KateWlodarska
+2 / 6

AgrestPol - najlepsze podsumowanie poziomu tego koncertu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
0 / 2

@melblue.........ta........ taki polski....... prawie Jamiroqui - dobry miękki bas i piękny Rhodes

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
+2 / 2

Nie zgodzę się. Biznes na jednym singlu to robi autor "Last Christmas" to robi autor "Born to be wild" nawiasem mówiąc, dosłownie, bo po odejściu z zespołu zatrzymał prawa tylko do tego jednego utworu. Jeszcze parę innych. Norbi robi zwykła chałturę. Widać to po koncertach i oprawie. Nawet już kapeli nie ma tylko jedzie podkład z płyty. Zrobi cokolwiek za parę złoty aby tylko jeszcze poudawać gwiazdora. Fleszar to przynajmniej coś jeszcze działa i coś tworzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
-3 / 7

Problemem tu nie jest owy błazen, tylko pajac, który zapłacił pewnie nie małe pieniądze za występ tego błazna... Płacą?? To p***doli jedno i to samo od dwudziestu lat. Tak się robi biznes na jeleniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelusa74
-3 / 7

Widze ze zazdrosc cie zjada a trzeba bylo tez taki kawalek wymyslec,pozatym nazwales go skur... jaki ty poziom reprezentujesz soba ,kompletne buracstwo z ciebie jest bo mozna kogos nie lubic ale obrazac za to ze sie komus udalo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
0 / 6

norbi jest zajebisty - mój idol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+2 / 2

Zaciekawił mnie wątek tej szmatki na pustyni i eleltrowni:D dobre jak niedzielny obiad u mamy:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+2 / 2

Dziś już nie da się napisać dłuższego opisu demota bez wulgaryzmów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RobertoR31
+1 / 1

Przychodzi karzeł do Norbiego i mówi - "Wyrosłem na twojej muzyce"....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
+2 / 2

Jest cała grupa zespołów nazwanych "one-hit wonder" (artysta jednego przeboju) jest ich zestawienie i ranking do zobaczenia w Internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem