Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
229 248
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
-2 / 6

oby nie - Boże uchowaj przed takimi, Na doopie usiedzieć nie potrafi - tylko by latały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Doombringerpl
+2 / 4

Do czasu jak ruscy, jeśli dojdzie do IIIWŚ, je nie złapią, zgwałcą potną i spalą, nie koniecznie w tej kolejności... Skoro z cywilami to robili to z mundurowymi nie będą mieli większych problemów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 5

Wszystko fajnie. Znam dziewczyny, które poszły do wojska, lubią jw. aktywność fizyczną udział w zawodach, do tego perspektywa pewnej posadki i szybszej emerytury. Do momentu jak trzeba było jechać pod białoruską granicę. Tutaj już się zaczęły wątpliwości nad karierą wojskową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+9 / 11

Do czasu, aż trzeba będzie 80 kilogramowego, rannego kolegę wynieść spod ognia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 0

@Ashardon Wszystko zależy od człowieka. W polskiej armii na szczęście nie musiały jeszcze nikogo rannego wyciągać, ale w ukraińskiej armii są setki kobiet-medyków, i wyciągają rannych 80-kilogramowych facetów pod obstrzałem. Jest taka jedna, co od 2014 roku wyciągnęła już ponad dwustu. Najbardziej liczy się odwaga. Siła fizyczna nie pomoże, jak sparaliżuje cię zwykły strach o własne życie. Naprawdę trudno o takich, co nie pękną psychicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar n0p
0 / 2

też służę w WOT, ale we Wrocławiu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
-1 / 1

@n0p
Wspolczujemy i rozumiemy twoj bol. Tez byloby nam wstyd z powodu WOTu, jako zbrojnego ramienia partii i niedotentegowanych. Wroclaw - super miasto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
0 / 0

Absolutnie bez uprzedzen... oceniajac wylacznie te zdjecia, ktore sa tutaj przedstawione, jedna wyglada na 25-28, druga na 33-35. Wojsko powinno byc wojskiem. Z calym szacunkiem i PODZIWEM dla pań, ale wojsko powinno byc wojskiem, a nie silownia w mundurze lub brakiem alternatyw na zycie.
TFUrco - WOT to nie wojsko!! To w najlepszym wypadku zbrojne ramie partii (nie)milosciwie nam panujacej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 sierpnia 2022 o 4:23