Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
40 60
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
-1 / 5

skazani ? w świetle prawa i dowodów ? było by miło, ale może chociaż przeczołgani przed prokuraturą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+4 / 8

Ich przegrana w wyborach to nie będzie przegrana w stylu 5% poparcia i brak wpływu na Polskę tylko utracą większość sejmową i będą się musieli dogadywać z Konfederacją (jeśli sama nie spadnie pod próg wyborczy na co są duże szanse) żeby cokolwiek zrobić. Przez kolejne 10-15 lat nasze dobre mordy z Rządu jako jedynki na listach spokojnie dalej będą w Sejmie jako posłowie z immunitetami a sądy dalej będą poobsadzane neosędziami, odkryciami towarzyskimi i Ordo Iuris. Kaczyński dawno będzie zjedzony w ziemi przez robaki zanim cokolwiek komukolwiek z PIS coś zrobią a i tak będzie to coś symbolicznego bo do tego czasu wszyscy będą za granicą z wszystkim tym co się obecnie nachapali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+4 / 6

@lolo7 Przy okazji wszystkich wyborów opozycja odgraża się jak to powsadzają do więzień aferzystów z rządu, ale po zmianie władzy nic się nie dzieje. Co najwyżej trochę krzyków w mediach żeby gawiedź się cieszyła. I nic się nie zmieni póki w mocy będzie zasada okrągłego stołu - my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 2

@lolo7 TK, TS, Prezydent nie pomogą w rozliczeniu PiS. Po stronie opozycji znajdzie się dojść takich, na których PiS ma i będzie miało haki. Władza jaka by nie była to towarzystwo wzajemnej adoracji i werbalnej wrogości. Nie skrzywdzą się nawzajem bo będzie wet za wet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+4 / 4

wierzyc, nie wierzyc... pomarzyc mozna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+2 / 2

Już mieliście przykład z Zerem. gdy trzeba było go postawić przed trybunałem to dzięki absencji kilku Platfusów (celowej) wniosek upadł. tak samo będzie po kolejnych wyborach. kruk, krukowi oka nie wykole :( :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem