Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
40 50
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TheAvatar322
+6 / 10

Nie przejmuj się, ręka rękę myje. Żaden z nich nie pójdzie siedzieć, chyba że wystawią kozła ofiarnego co w ich przypadku będzie bardzo trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+4 / 12

Ta trybunał stanu... Ten trybunał jeszcze nigdy nikomu krzywdy nie zrobił. W normalnym kraju czekałby ich zwykły sąd. Tak jak się sądzi w innych krajach ministrów zdrowia za korupcje i afery związane z pandemią.

A u nas powstał specjalny sąd bo kto to widział żeby PAN był sądzony tak samo jak CHAM. I tak jak PO nie rozliczyło PiSu jak PiS nie rozliczył PO tak i kolejna władza nikogo nie rozliczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+4 / 6

jaki Trubunał Stanu ? za kryminalne przestępstwa sądy powszechne,
za zdradę stanu KS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
+3 / 3

Platformę też miał czekać trybunał stanu, gdy tylko przegrają wybory.

Posadzili kogoś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

Ale autor demota wie, że przewodniczącym trybunału Stanu jest Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego... czyli kto?...
Koniaczek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
0 / 0

@koszmarek66 Autor demota dobrze o tym wie ;) Autor demota ma na myśli, kiedy usunie się wszystkich neosędziów i aparatczyków typu Misiewicz. PiS będą pierwszą partią, która będzie spie#@ła za granicę w popłochu ... jeżeli nie, to znaczy, że jesteśmy narodem debili i zasługujemy na to, żeby nas okradać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@Hamster88 Ja tam nie wierzę w rozliczenie tłustych kotów i całej wierchuszki PiS.
Po pierwsze, że gdy opozycja dorwie się do władzy to będzie konglomerat poglądów i będą się sami żarli między sobą. Aborcja, degradacja Kościoła, liberalizm gospodarczy, itp. to sepuku dla władzy.
Po drugie droga do usunięcia nawet nieuczciwie umieszczonych przedstawicieli władzy to nie tylko usunięcie samych ludzi. To uznanie ustaw i rozporządzeń za niezgodne z prawem oraz wynikających z tego milionów pozwów sądowych o odzyskanie pieniędzy i dobrego imienia.
Po trzecie opozycja czekająca na przejęcie władzy to też nie są zazwyczaj ludzie moralni, skromni, prawdomówni i uczciwi. I nie mogą się doczekać dostępu do koryta.
Po czwarte dowód na nieformalny sojusz PiS i opozycji - ilu przedstawicieli władz sprzed 2015 r. PiS postawiło przed obliczem sprawiedliwości? Może chociaż Tuska? :)
Koniaczek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+5 / 5

Dlatego od samego początku zamiast naprawić sądy to je obsadzają swoimi zamiast naprawdę zreformować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

Najpierw trzeba zdePISyfikować sądy. Trybunał Stanu wybierają rządowi politycy. Prezesem jest pierwszy prezes SN. A wszystkie sądy są przejęte przez PIS i obsadzone swoimi nieudacznikami.

A tak poza tym to się zgadzam. Za naruszenie konstytucji- TS, dla każeego PISowca, który może ponosić tam odpowiedzialność. Za pozostałe przestępstwa- zwykłe sądy. Na koniec- delegalizacja PIS za nienawiść rasową i narodowościową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem