Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
359 365
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+3 / 5

Ale by się rząd zdziwił jakby faktycznie tak wyszło z wyliczeń i 30-40% społeczeństwa by się zdecydowało tak zrobić, przez co wpływy do budżetu by mocno spadły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
+5 / 9

@kibishi a nie lepiej by w koncu te 30-40% spoleczenstwa przestalo glosowac na podatkowych socjalistow i zamiast tego wybralo liberalow do wladzy, by rzad nie zabieral im 70% pensji, rozdajac sobie i patologii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-5 / 5

@Greglem

Biorąc pod uwagę jaka była nagonka na liberałów przed PIS, bo było żle, to wygląda na to, że chcesz zamienić siekierkę na kijek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
+2 / 6

@Sok_Jablkowy tobie niestety juz nic nie pomoze. PiS jest ta siekierka? Mam nadzieje, ze jakis normalny schowa ci dowod na czas wyborow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+3 / 5

@Greglem Pokaż mi faktycznych liberałów wśród dostępnych partii politycznych, niestety realnie to mamy większych i mniejszych socjalistów dostępnych przez co wiele osób nie widzi opcji która w aktualnej sytuacji mogłaby coś sensownego zrobić, sam należę do tej grupy. Nie ma ani jednej partii która odważy się zrobić duże zmiany, które są konieczne do uratowania sytuacji. Osobiście staram się chodzić na wybory i głosować na partię z programem najbliższym moim poglądom, nigdy nie uważam głosowania na partię z którą się nie zgadzam w większości kwestii tylko po to aby inna partia nie miała większości za dobry pomysł i zdania w tym temacie nie zmienię.

To co napisałem w pierwszym komentarzu jest bardziej realne niż wybór sensownego rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-4 / 4

@Greglem

Niekorzystna wymiana, to nadal niekorzystna wymiana, nie zależnie jak bardzo beznadziejna jest początkowa sytuacja.

Nie stresuj się, nie głosuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+1 / 3

@Greglem Mówię raczej o tym aby taka część społeczeństwa zrobiła sobie wakacje które wyjdą taniej niż utrzymanie się w Polsce, to trochę co innego od życia w dziczy na jakiejś wyspie.

Konfederacja miałaby sens gdyby skupili się głównie na gospodarce i dlatego nawet na nich kiedyś głosowałem, ich poglądy w sprawach społecznych są zdecydowanie różne od moich a w ciągu ostatnich lat pokazali, że niestety zajmują się nimi dużo więcej niż gospodarką co spowodowało moją rezygnacje z głosowania na nich. Do tego jeszcze ich podejście do polityki zagranicznej aktualnie jest mocno odpychające bo o ile nie jestem fanem UE w aktualnej formie to fanem rosji nie byłem nigdy i uważam to za zły kierunek. Jeżeli chodzi o liberalność ich poglądów to też nie jest tak pięknie bo kościół który ma duży wpływ na ich poglądy jest mocno konserwatywny co ogranicza wolność jednostki i tu dam cytat z wikipedii "Poglądy liberałów klasycznych cechuje nastawienie, że ani rząd, ani żadna grupa czy jednostka społeczna, nie powinny w żaden sposób zakłócać wolności jednostki, a jedynym dopuszczalnym jej ograniczeniem jest sytuacja, gdy jednostka stanowi rzeczywiste zagrożenie dla czyjejś wolności lub mienia."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-3 / 3

@Greglem

Proponujesz ludziom by glosowali na partie, która w razie potrzeby dawała PISu brakujące głosy?

Konfabulanci nigdy nie przestaną glosić swoje hasła nienawiści. Liczą na darmowy obiad, a nie na to, żeby się potem okazało, że ich hasła są niemożliwe do realizacji lub nieskuteczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
0 / 2

@Greglem nie w dziczy na wyspie tylko w ładnym domku w Grecji gdzie jest cieplej. Wydaje mi się że jeśli pracujesz za granicą przez mniej niż pół roku to dalej płacisz podatki w Polsce. Szczególnie, jeśli pracujesz zdalnie w Polsce, po prostu mieszkasz w Grecji żeby zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem