Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
63 90
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nr8
+8 / 10

od "ladacznicy" do "oczytanej". Faktycznie, kobiety powinny uwazac by zamiast dupa, blyszczec intelektem..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SalomonMowi
+6 / 8

Najseksowniejszy u kobiet jest intelekt..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+5 / 5

Tu się z tobą nie zgodzę profesorze.Kobieta musi wabić swoim pięknem,zapachem.Owszem w doborze partnerki trzeba eliminować tzw.pustostany(to samo dotyczy facetów).Ale jeśli kobitka będzie mega mądra,ale niemiłosiernie spasiona-pasuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 4

@SalomonMowi Ja też uważam, że najsmaczniejszy z obiadu jest talerz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Megaloceros
+6 / 6

zawsze mnie rozwala takie przedstawianie prostytutki jako plastikowej lali. Zdecydowana większość z nich nie wyróżnia się absolutnie niczym w tłumie innych kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+4 / 4

Najgorsze są skrajności. Znałem taką dziewczynę(kuzyna dziewczynę dokładnie) która bardzo dużo czytała, w sumie z zawodu była bibliotekarką, i tym się fascynowała. I w sumie to było na tyle. W sumie to była mało sympatyczna, o niczym sensownym nie szło z nią porozmawiać, i po prostu powiewało od niej chłodem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+2 / 2

@agronomista
Siostra koleżanki jest bibliotekarką, z wykształcenia. Bardzo dużo czyta, przypuszczam, że więcej ode mnie, no bo ma więcej czasu. Typ księżniczki - żaden facet nie jest jej wart. Uważa się za intelektualistkę. Jest brzydka, spasiona, leniwa, a do tego niezbyt pojętna. Rozmowa to koszmar. Chyba, że trafisz akurat w romansidła, które czyta. Poza tym nie ma o czym porozmawiać, nie łapie metafor, ogólnie porażka:) Dopiero po 30-tce podjęła się pierwszej pracy biurowej, pod presją, wcześniej utrzymywali ją rodzice.

A poznałem jak zaprosiliśmy koleżankę i jej chłopaka na wczasy, ta z kolei bez pytania zabrała swoją siostrę. Nie zważali, gdy mówiliśmy, że my bardzo aktywnie spędzamy czas. LLeniwa siostrzyczka nie lubiła chodzić po lesie, wspinać się, itp. Po jednym dramacie, jaki przeżyła (jakieś 4km! pieszo) później siedziała w domku i ciągnęła znajomych, żeby z nią zostali. Wyjazd udał się mniej niż średnio.

Generalnie sam sporo czytam - od beletrystyki, po klasykę, reportaże i książki popularnonaukowe. Nie gloryfikuję tego. To po prostu fajna rozrywka. No wiadomo, dzięki temu jestem oczytany, coś wiem o świecie. Warto czytać, ale jak ktoś ma inne hobby też jest ok. Ważne, żeby coś miał, co wyróżnia daną osobę i pozwala realizować się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 sierpnia 2022 o 11:02

T truskawka90
+4 / 4

No już bez przesady z tym czytaniem książek. Jak ktoś czyta jakieś romantyczne badziewie to niby jaki z tego pożytek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@truskawka90
Rozrywka i tyle.
Jak oglądanie romansidła w TV.

Czytanie to hobby. Czasem typowo rozrywkowe, czasem edukacyjne, tylko, że nie ma co tego na siłę gloryfikować. Z żoną też czytamy, mamy w domu bibliotekę książek, czytnik. I tyle:) Hobby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 sierpnia 2022 o 11:04

avatar koszmarek66
+2 / 4

Z demota wynika, że najlepiej kiedy kobieta trzyma książkę ale jeszcze jej nie czyta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonim_Gall
0 / 0

Ze to niby druga i trzecia mają styl? No pewnie jakiś mają, ale ja dziękuję za taki styl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

sądzę, że każda osoba nie zależenie od płci ma swoje wyraźne różnice nie sądzę jednak by obrazek dotyczył kobiety poniżej przeciętnej co najwyżej średn inteligenta (bo uległą), ale zagubiona pod wpływem słabej grupy. Wiec pamiętajcie drogie dziewczyny w szkołach ogarnijcie się same bez pozwolenia otoczenia zwłaszcza koleżanek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RatPiwko
-1 / 1

Uwaga drogie panie czytanie książek zmniejsza biust!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem