Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 183
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+3 / 7

Dlatego takie sprawy powinny byc rozpatrywane przed sądem cywilnym. Ja temu poszkodowanemu zasadzilbym 20mln zł odszkodowania. Zniszczyli mu całe życie więc musi mieć dość hajsu aby całe życie odbudować od zera. Ostatnio sobie kler pozlocil ołtarz za 60mln więc na biednych nie trafilo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-3 / 11

Nie pracuje, zbiera na przeżycie. A może by tak poszedł do roboty? Może wtedy i z depresją by się uporał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
0 / 0

Cooo.Ja mam 42 lata i 26 lat pracy udokumentowanej.Obecnie prowadzę od 10 lat DG i ostatnio mimo ,że mam rzemiosło które lubię robić to stres mnie zabija.Tu podwyżki,BDO,ZuS,US, i tak mnie drenują.Chcialem krew oddać bo jestem honorowym dawca i g...
Mimo bez nałogów 185/110 i badania ,i odrzucony jako dawca.Mam się leczyć ,nie stresować .Jak w tym kraju żyć bez leczenia ????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
0 / 0

@Lestar . Obecnie w Polsce prowadzenie dg to sport ekstremalny, bo przedsiębiorcy to dla rządzących Populistów i Socjalistów element obcy klasowo i traktowany z wrogością. Ale podjęcie jakiejkolwiek pracy najemnej jest możliwe i może mieć też walor terapeutyczny. Bo najgorzej jak ktoś siedzi w domu sam ze swoimi problemami i nie zajmuje się niczym innym niż ich przeżywaniem. Trzeba mieć jakieś obowiązki, kontakt z ludźmi, poczucie przydatności itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
0 / 2

Stawiam stolec na kler i wyznawców tych bajek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
-2 / 6

3 próby? nawet to mu nie wychodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
0 / 2

Głębokie ubolewanie wystarczy na tacę zamiast zwyczajowej dyszki cebulionów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+3 / 3

I dopóki PIS rządzi nic klerowi się nie stanie. Już o to się postarają znani obrońcy pedofili w sutannach Ziobro i Piotrowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eynest
-1 / 1

absolutnie nie wspieram całej tej czarnej hołoty i wiem że to trudne sprawy są ale trochę dziwi mnie to nastawienie i logika.

Przecież nikt z nas nie chciałby płacić za cudze błędy i przestępstwa.
Jest to logiczne, przecież nie może być takiej sytuacji że np. rodzice odpowiadają za przestępstwa swoich dorosłych dzieci. syn zabił to ojciec albo matka na 20 lat do paki.

Tak samo tutaj, należy ścigać oprawcę. ;) No tylko oprawca biedny jak mysz kościelna ;) wiec niech ktoś inny zapłaci !! ;)

Rozważcie taką sytuacje, a gdy bezdomny podpali wam dom (nieubezpieczony), to kogo pozwiecie by wam oddał za jego czyny pieniądze ? rząd bo jest obywatelem polski ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem