Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
898 903
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A acotam43
+15 / 17

Bo życie samo w sobie nie ma żadnej wartości, to my nadajemy mu sens lub bezsens i dlatego jego jakość powinna być ważniejsza od samego istnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+6 / 8

Jakby mi to dziadek z ust wyjął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
+6 / 16

No prosze. Gdzie jest bog? Gdzie sa wszystkie pro life'y? Gdzie sa pieniadza z nieba? Moze chociaz sukienkowi, dysponujacy ponad 7 miliardami nieopodatkowanych zlotych "z tacy" rocznie, za modlitwy utrzymaja te dwie wnuczki? Albo chociaz fanatycznie katoliccy ministrowie zapewnia utrzymanie tym dwom? Nie. Dziadek musi tyrac az padnie, w tym tepodrodzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 10

@Greglem , kiedyś takie dzieci po prostu umieraly. Trochę ropaczy, żalu i koniec. Żyło się dalej. Teraz, w imię chorego pojmowania humanizmu podtrzymuje się życie takich biedactwo na siłę.
Uprzedzając zarzuty, że gadał bym inaczej, gdyby mnie i moje dziecko to spotkało ,odpowiem, że rozmawialiśmy o tym z żoną i oboje doszliśmy dozgody, że pozwolili byśmy takiemu dziecku umrzeć, niż patrzeć na jego cierpienie latami.
Oczywiście wiem, że nie każde wady i choroby tego typu prowadzą do szybkiej śmierci. Nie o takich tu piszę. W takich przypadkach nie ma wyjścia, tylko poprzestawiać sobie priorytety i całe życie, i zająć się takim dzieckiem jak się da najlepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 7

@Greglem , chyba nie doczytałeś ostatniego zdania.
Mój kuzyn urodził sie z bardzo poważną wadą serca. Więcej życia spędził w szpitalach, niż poza nimi. Co mu dały ciągłe próby przedłużenia jego cierpienia? Nie miał dzieciństwa, nie miał normalnego życia, tylko ból i strach, mnóstwo operacji. Lekarze i rodzice doskonale wiedzieli, że tu nic nie da się zrobić. Wiedzieli to od początku. Można było tylko przedłużać konanie. Zmarł w cierpieniu mając 12 lat. Nigdy w życiu nie zgodziłbym się na tyle lat cierpienia dla mojego dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+2 / 2

No i dobrze powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem