Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
523 527
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar grzechotek
+5 / 9

Polacy wszystkim pomagają, a na końcu wszyscy Nas mają na końcu układu pokarmowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zmrol
+2 / 4

@grzechotek Naturalnie masz rację, mnie też to wkurza, ale robiąc dobre rzeczy nie trzeba patrzeć na innych. To jest moc prawdziwego dobra, że nie szuka poklasku. Kurde chyba sobie zanotuję w "Złotych Myślach Zmrola" ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
0 / 0

@Zmrol "Na Boga, żadnych sentymentalnych przymierzy, w których jedyną nagrodą za nasze poświęcenie jest świadomość spełnienia dobrego uczynku"!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zmrol
0 / 0

@Hostis_Humani_Generis Nie, nie, nie... nie o taki stan rzeczy mi chodzi, tak świat jest trochę popaprany. Za dobro nie oczekuje się nagrody przynajmniej nie powinno. Ja rozumiem, bo kilka razy jako naród dowiedzieliśmy się gdzie nas mają inni. Ja tak bardziej do utopii dążę w moich myślach, gdzie dobro witane jest z radością a i nam dobrem odpłacą w zły czas. No ale chyba złą planetę wybrałem... ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-2 / 4

A mandatu za przekroczenie o 3km/h nie dostali? Francuzi w tym dobrzy są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S summer68
-1 / 7

Generalnie powinni podziękować nie tyle strażakom, którzy podejrzewam mają niezłe profity z takiego wyjazdu, ile nam Polakom, którzy płacimy na państwową Straż Pożarną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2022 o 20:28

N next_1
-3 / 5

znowu ci bohaterscy strażacy....jak nie ratyją kotka z drzewa to jadą pomagać kolaborantom.

za czyje pojechali? dostaną premie i diety za tą "pomoc z głębi serca" ?
Z czego będą wzięte pieniądze na te koszty bohaterskiej pomocy? Polakom jakoś nikt nie pomaga

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-3 / 3

@next_1, takim jak ty to się nawet nie chce pomagać.

W latach kryzysu, kiedy u nas było ciężko ze wszystkim, miałem buty Puma, szampony, mydła, ciuchy i wiele produktow spożywczych najlepszych marek. I do tej pory jestem wdzięczny tym milionom ludzi z zachodu, którzy do nas wysyłali dziesiątki tysięcy ton darów.

Poza tym zdecydowanie bardziej wolę pomagać potrzebującym nie oglądając się na innych, niż szukać winnych swoich problemów dookoła i mając do wszystkich pretensje jednoczesnie siedzac na tyłku, uważając sie za mesjasza narodów. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+2 / 4

Wiem ze to średnio miłe ale powiem to: my Polacy jesteśmy klinicznie zakompleksieni i sponiewierani - jakakolwiek zmianka o ,,nas,, w pozytywie a nie daj
Boże wychwalająca nasze męstwo bezinteresowność i odwagę dostarcza nam niespotykanej radości i satysfakcji - Przepraszam za tą chwile obscenicznej prawdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem