Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
80 86
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G georgefsh26
-2 / 2

No to "miejscowi" z wrocławskich praczy to prawdziwe elity, zapewne to jest jakaś inna cześć Polski, jakaś wyjątkowa, w której ludzie nie śmiecą, nie przeklinają, nie oszukują, nie kradna, a nawet potrafią parkować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obserwator07
+2 / 2

@georgefsh26 Nie jest potrzebny (ani na miejscu) ten sarkazm. Mieszkają tutaj tacy sami ludzie, jak w reszcie świata, czyli pewnie nawet odbija im się i też - przepraszam - "puszczają bąki", ale nie robią tego tylko po to, żeby uprzykrzyć komuś życie. Kluczowe słowo, albo lepiej słowa w moim poście to "zgodnie żyjący sąsiedzi". Wtedy można wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

Bzdura, 3-4 samochody to chyba w snach skoro to ślepe podwórko ze słupkami,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obserwator07
+1 / 1

@antyfrajer Sny stają się nieraz jawą i to ma, mimo Twojego sceptycyzmu, miejsce także tutaj. Jak widać na załączonym zdjęciu przed pomarańczowym pojazdem jest wolne miejsce po stojącym tu wcześniej kombi, które wyjechało do przodu do "łącznika" (drogi dojazdowej do garaży), w środkowym rzędzie stoją też już dwa pojazdy. Z tego rzędu to drugie kombi też może wyjechać tyłem (tak jak wjechało) do "łącznika". I tylko pojazd z lewego rzędu nie może wyjechać z powodu słupków w tę stronę, ale spokojnie wyjedzie do przodu. A poprzednio ten biało-żółty stał dwa dni po skosie na dwóch pasach (środkowym i lewym) i dlatego tylko dwa pojazdy mogły tu parkować .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 sierpnia 2022 o 19:12

A antyfrajer
0 / 0

@Obserwator07 Na poprzednim zdjęciu nie było widać, że można wjechać od strony słupków. To jednak nie zmienia faktu, że tam nie ma żadnych "pasów". Jak chcecie, aby parkowano w uporządkowany sposób to sobie te pasy namalujcie, wtedy nie będzie wątpliwości. Zamiast marudzić i wrzucać takie pierdoły na internet (jakby ważniejszych spraw nie było) to wystarczy kilka litrów białej farby (najtańszej emulsyjnej za kilkanaście zł.) i nie będzie problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obserwator07
0 / 0

@antyfrajer Właściciel tego biało-żółtego pojazdu nie mieszka tutaj od wczoraj ani od tygodnia, więc miał czas i okazję zaobserwować, jak radzą sobie mieszkańcy z parkowaniem na tej małej przestrzeni. Zabrakło mu jednak co najmniej ochoty i dobrej woli. Ale widzę, że też nie lubisz nie mieć racji ... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

@Obserwator07 Czepiasz się drobiazgów ale nic z tym nie zrobisz, wklejanie czegoś na internet niczego nie załatwi. To tak drobna sprawa, że szkoda czasu na taką pierdołę. Wiesz ile jest "łosi" są nawet specjalne strony gdzie się wkleja kretyńskie parkowanie, to co pokazałeś to PIKUŚ przy tym co ludzie wyprawiają parkując!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obserwator07
+1 / 1

@antyfrajer Oczywiście masz jak zwykle rację! Wklejane są tu TYLKO dużo ważniejsze sprawy (np.: "Który kotek podoba ci się bardziej?", albo "A jak to będzie po niemiecku?", koszulki z kombajnem Bizon czy "19 sławnych kobiet, które zmieniły się nie do poznania" oraz wiele innych) i rozumiem, że już nie będziesz tracić swojego cennego czasu na moją "pierdołę" i nie zaszczycisz mnie już żadnym mądrym komentarzem więcej. Jakoś to chyba przeżyję ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

@Obserwator07 A kto powiedział, że "tylko". Co nie znaczy, że trzeba dorównywać do najgorszych i najgłupszych. I owszem to już mój ostatni post pod tym demotem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
-1 / 1

nie kamam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem