Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
153 161
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-1 / 1

Niby słusznie życzysz, niemniej mam nieodparte wrażenie graniczące z pewnością, że w Polsce jest jak jest, jest dlatego, że wielu, jak nie większość Polaków ma mentalność psa ogrodnika: sam nie zje ale drugiemu też nie da". Nie myślimy kategoriami jak zrobić, żeby mieć tyle samo lub więcej krów od sąsiada, tylko jak zrobić żeby mu conajmniej pół zdechło.
PiS w końcu odejdzie jak każda partia rządząca, ich czas się kończy, po nich przyjdzie "nowa" klasa rządząca ale mentalność pozostanie. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jeżeli nie zaczniemy myśleć jak zrobić żeby nam było lepiej, zamiast jak zrobić, żeby inni też taplali się w gównie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G georgefsh26
+3 / 3

Niekoniecznie wyje, moi znajomi (elektorat populistycznej polskiej prawicy) już dawno kupili wystarczające zapasy węgla po dobrej cenie (1000 PLN), a teraz czekają na 3000pln od państwa. Ja mam mieszkanie w bloku i żadnej rekompensaty nie dostanę, za to państwo PISu robi to co jedynie potrafi - dodrukowuje kasę i ją w sposób nieprzemyślany i niesprawiedliwy rozdaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 4

Problem w tym, że przez nieudolność tych debili cierpimy wszyscy. rząd zabierze nam więcej, by więcej "dać" swoim wyborcom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem