Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
81 98
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+8 / 14

ludzie obudźcie się choć i tak już jest wszystko zniszczone - potrzeba będzie min 10 lat aby naprawić burdel po pisowcach - a takie oszołomy jak czarnek-srarnek na taczki i za bramę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zeebee
+4 / 6

Najwyższą zasadą sztuki rządzenia jest nieustanne dzielenie ludzi, jednych wywyższanie, a innych poniżanie, jednych obsypywanie łaskami, a innych karami, aby wciąż jedni byli przeciw drugim. Bo tak naprawdę, nikt nie chce być równy drugiemu, gdyż zawsze ma się za coś lepszego.

Zbigniew Nienacki, Ja, Dago Piastun. przyjęły się powszechnie. Władza nazywa, co jest dobre, a co złe, co jest białe, a co czarne, co jest ładne, a co brzydkie, bohaterskie lub zdradzieckie; co służy ludowi i państwu, a co lud i państwo rujnuje; co jest po lewej ręce, a co po prawej, co jest z przodu, a co z tyłu. Władza określa nawet, który bóg jest silny, a który słaby, co należy wywyższać, a co poniżać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+1 / 1

Wiesz. Będzie ciekawa sytuacja jak część rodziców, zwłaszcza tych którzy wypisali dzieci z religii, albo po prostu takich o liberalnych poglądach nie będzie się zgadzała na uczestnictwo dzieci w tych zajęciach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ruda_Maruda
0 / 0

Co jakiś czas trafiam na fragmenty podręcznika do HiT i zastanawiam się, jak do tej rozprawki ułożyć pytania na sprawdzian?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem