Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
306 311
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V VaniaVirgo
+12 / 16

Ciężko ją winić, skoro nie wiedziała, że jest niewidomy, a przypadkiem miał oczy skierowane cały czas w nią. Każdy by się czuł niekomfortowo, jakby widział jak ktoś się na niego gapi i gapi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomek59
+8 / 12

@VaniaVirgo Tak, ale on jej to powiedział i ona nadal miała wąty. Nawet obsługa klubi mu zwróciła uwagę.

Czyli wiem, że są równi i równiejsi w wielkim wyścigu poprawności politycznej i kobiety są ponad niepełnosprawnymi w tym rankingu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Tomek59 niestety sporo ludzi ma problem z logicznym myśleniem, więc tym bardziej z wyciąganiem wniosków z odebranych informacji. Wydaje mi się więc, że nie tyle wynika to z hiper poprawności politycznej co zwykłego zidiocenia;)

@VaniaVirgo spotkałem się z sytuacją (taki dowód anegdotyczny) gdzie osoba niewidoma specjalnie robiła sobie bekę z ludzi wiedząc, że gdy dowiedzą się, że jest niewidoma poczują się zakłopotani ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marcin2019Master
+4 / 4

@VaniaVirgo kojarzę tą opowieść z jego filmiku na Youtube. Poskarżyła się pracownikowi siłowni i ten poprosił żebym się nie gapił. A jak niewidomy wyciągnął jakieś zaświadczenie że nie widzi, to pracownik powiedział że to nie uprawnia go żeby się gapić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 1

@Tomek59, @Tibr, @Marcin2019Master, no w takim razie faktycznie jest się czemu dziwić. I o ile babka zachowała się głupio, wiedząc już, że jest niewidomy, to obsługa zachowała się gorzej. Debili nie brakuje, a i od klientów nie wymaga się nic poza tym, by płacili. Natomiast pracownicy to już jednak powinni mieć jakiś tam rozum.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem