Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
38 73
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R RavenMT
-5 / 7

Założeniem PiSu jest mieć wrogów wszędzie. Założeniem Morawieckiego jest zniszczenie Polski jako kraju. Morawiecki, przypominam ma korzenie hebrajskie i nauczyciela w osobie pana Schwaba.Wielki kapitał już się szykuje za grosze kupić nasz kraj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KSU17
+2 / 2

ten mem to jakaś ironia czy tak na serio? Jeśli serio, to nic nie zostaje jak w ramach rekompensaty oddać niemcom zaznaczone na czerwono tereny.
P.S.
Gdyby ktoś nie zrozumiał to to był sarkazm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N natohk
+3 / 3

Was już wszystkich po...ebalo? PiS zatruł Odrę? Niemcy zatruli Odrę? Jedni i drudzy to tacy sami kretyni z politycznymi klapkami na oczach. Nie PiS, nie Tusk, nie Niemcy a jakiś debil (lub debile) to zrobili. I nie zdziwilbym się jakby to był taki typowy Polak kombinator co nie chciał płacić za utylizację a po prostu zrobił to co od lat robił...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
+2 / 4

"My, normalni ludzie...". No i po co tak od razu kłamać? xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siditg
+4 / 4

Bosze, co za bzdury... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

To już kolejny etap "odlotu". Że pisland niby celowo zatruł Odrę tylko po to aby Niemców oskarżyć? No proszę cię... Jakby chcieli ich o coś oskarżać to by się powód nawet zmyśliło. Albo by II WŚ wyciągnęli. Odry truć nie trzeba było.

Tam zapewne jakiś szwindel poszedł i tyle. Coś miało trafić do utylizacji, kaska przelana jak za utylizację, a po prostu wylano do rzeki i cześć. A że szambo wybiło to trzeba zrobić guanoburzę by nikt prawdziwie winnych nie szukał.

Temat podobny jak przy wypadkach z UFO. Był jakiś ściśle tajny wojskowy prototyp i się rozbił. To lepiej wcisnąć chwytliwy kit że to "kosmici" niż żeby ktoś skojarzył że to tajny prototyp. Wszyscy nagle szukają kosmitów, a tam tajniacy zbierają po cichaczu tajny projekt do kupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 sierpnia 2022 o 22:57

avatar raviK
+1 / 3

patrz synu, co za deb... a nie to znowu @Cammax

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 0

@KSU17 W sumie to Polska po wojnie dostała tereny obecnego dolnego śląska na 50 lat. 50 lat już minęło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem