Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
154 183
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N naczspecrembud
+12 / 22


Jak wiele nienawiści do swojego narodu trzeba mieć żeby szczycić się empatią do zbirów rzucających kamieniami w Polską Straż Graniczną. Normalni ludzie idą na przejscie graniczne po azyl i pomoc. Skoro masz za dużo środków to oddaj wszystko mi, wykaż empatię wobec tego że ja po prostu chcę dostac twój majatek i to wystarczy, daj mi, nie bądź zbrodniarzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@naczspecrembud i tak by ich nie wpuszczono, bo to czarni i muzułmanie. Nawet choćby im niewiadomo co groziło w ich krajach. Widziałeś, co działo się na ukraińskiej granicy? Tam też czarnym odmawiano prawa wjazdu lub wywalano ich na koniec kolejki.

Można było rozpatrywać wnioski i wszystkim odmówić zgody na wjazd. Wizerunkowo byłoby to lepsze niz wywożenie do lasu.
Poza tym oni chcieli do Niemiec, Francji i Szwecji, nie do nas. Więc tam ich możne było wysłać, ale z zastrzeżeniem, że nie mogą się tu zatrzymać, ewentualnie "za potrzebą" na jakiejś stacji benzynowej. Francuzi i Szwedzi wprost mówią, że milej widziani są tam czarni i muzułmanie, a nie Polacy. Niemcy już nie przyjmują wszystkich z otwartymi ramionami, jak kiedyś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 sierpnia 2022 o 10:01

avatar cheng54_
+12 / 16

Pamiętaj, że historia ludzkości jest pełna najazdów przez różnej maści barbarzyńców palących, mordujących i gwałcących - owszem, to też byli ludzie. Niezależnie od koloru skóry czy też wyznania agresor jest agresorem, a ktoś wdzierający się do twojego domu siłą lub podstępem po prostu nim jest. BTW, wielu znasz czarnych i muzułmanów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tarkesis
+3 / 3

O ile rządów PISu nie mogę przetrawić jak i wszystkiego co z tą tfu partią jest związane to akurat ich metody działania na granicy z Białorusią popieram. Nawet uważam że są nader delikatne jak na sytuację. Zastanawia mnie jakich dowodów potrzeba człowiekowi piszącemu takiego demota aby zrozumiał kim są ludzie(rośli mężczyźni), którzy wdzierają się przez granicę w taki sposób. Bo trzeba rozróżniać czym jest przekroczenie granicy a czym wdarcie się do kraju. Prawo jest po to aby je przestrzegać i tak jak mają to robić Polacy tak i obcokrajowcy. Koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar raviK
+3 / 3

no patrz synu, jaki deb... znaczy @Cammax

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 3noki
+2 / 2

Demot sugeruje brak zrozumienia podstawowych funkcji państwa, jego roli i obowiązków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem