Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Tak działa tzw. publiczna. Dziennikarz TVP zadał niemieckiemu ministrowi pytanie o obecność rtęci w wodzie. Jednak tłumacz polski przetłumaczył inaczej. Czy przekazał pan Elżbiecie Polak, że woda w Odrze jest żrąca...

Pytanie tłumacza nie dotyczyło rtęci a poziomu PH wody. To TVP czy Russian Today

www.demotywatory.pl
+
33 46
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrKrokodyl
0 / 2

@CP666 dlaczego wrzuciłeś tylko króciutki fragment? Gdybyś dodał kolejne około 10sek to byśmy zobaczyli jak inny tłumacz podchodzi do Vogela i mu coś tłumaczy na ucho. Problem w tym, że nikt nie zapyta co ten tłumacz wtedy powiedział.
Poza tym już dawno się wyjaśniło, że Elżbieta Polak zmanipulowała wypowiedź Niemca, który w rozmowie z nią mówił, że choć stężenie rtęci jest wysokie to raczej nie ono jest powodem śnięcia ryb tylko wysoki poziom zasolenia.
Dodatkowo dziś już wiemy, że to nie rtęć jest powodem śmierci ryb co potwierdza też strona niemiecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CP666
-1 / 1

@piotrKrokodyl
Tu nie o to chodzi tu chodzi o manipulacje. Ja patrzę tu od strony socjologiczno-politycznej. Wp już ogłosiło zwycięstwo PIS zaraz po tej konferencji. Wiem co starsi ludzie mówili. Opozycja kłamie nie było rtęci. W pracy tęż to słyszę nie było rtęci. Tam mam ludzi krytykujących PIS ale chyba wahających się to czuć. Te szeptanie na ucho tylko udowadnia że coś tu śmierdzi. Pewnie wyszeptał prawdę tłumaczył się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 sierpnia 2022 o 13:25