Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
84 89
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E eyeswithoutaface
+5 / 7

Właściwie, to umie już odpowiedzieć - podając teorie te mniej i bardziej prawdopodobne, lub tworząc nowe hipotezy, albo wręcz nadprzyrodzene rzeczy, które uważa i będzie uważał, za siłę sprawczą. Być może, bardziej właściwie pytanie, czy człowiek kiedykolwiek będzie znał poprawną, prawdziwą odpowiedz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 2

Zalecam zapoznac sie z pojeciem wielkiego wybuchu. Zanim sie znajda geniusze ktorzy zapytaja co wybuchlo, to trzeba sobie uswiadomic, ze nie bylo zadnego "przed", poniewaz aby istnial czas musi istniec i materia. A skoro to moment zerowy wszechswiata to dopiero wtedy pojawila sie materia, a zatem i czas

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
-1 / 3

@Xar Oki, ale piszesz że "zapytają co wybuchło" a chwilę później piszesz, że nie było żadnego "przed". Pytanie brzmi co wybuchło a nie co było przed tym wybuchem;) wybuchło nic?;) w sutek wybuchu tego niczego powstało coś tzn materia i czas?;) wiesz ja nie zamierzam się o to sprzeczać. Nie twierdzę że masz czy nie masz racji. Zwyczajnie fizykę teoretyczną traktuje może nie z przymrużeniem oka, ale tak że nie wnikam w to. To nie moja bajka, nie daje mi to chleba i stabilności zawodowej. Są jakieś tam teorie być może nawet nigdy nie do udowodnienia i niech sobie będą jeżeli komuś tak łatwiej żyć. Nie neguje tego. Było czy nie to niech sobie panowie profesorowie dyskutują. Być może rozpocznie się dyskusja bo poruszyłeś jakiś tam temat dla niektórych dziwny/niezrozumialy/konfliktowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+1 / 5

Na wszystkie pytania zawsze chętnie odpowiada kościół.
Cały wszechświat stworzyła Bozia i jej należy za to dziękować.

Bozia jest tak wielka że ogarnia miliardy miliardów lat świetlnych przestrzeni kosmicznej (także inne wszechświaty) oraz miliardy miliardów planet i galaktyk.

Co więcej w tak wielkim ogromie przestrzeni w której znajdują się niezliczone światy a ich liczbę także szacuje się w milionach....miliardach żyją istoty mające duszę.

Te miliardy miliardów milionów dusz (na ziemi mamy ich już sporo) są non stop obserwowane przez Bozie.

Bozia pamieta każdy zły uczynek każdej duszy we wszechświecie i gdy dana dusza umiera to jest poddawana osądowi.

Jako że Bozia była pod wrażeniem reform jakie wprowadził Ziobro w sądownictwie w Polsce, to takie same reformy wprowadziła w Niebiesiech.

Teraz na wyrok czy idzie się do piekła czy nieba czeka się miliary bilionów trylionów lat.

Taki jest ogrom Bozi, stwórcy jego, a należy to jeszcze odnieść do tego że takich wszechświatów (multiwersum) Bozia stworzyła miliardy miliardów sryliardow....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 4

Współcześni naukowcy uważają, że każda cywilizacja dochodzi do momentu gdy jest w stanie stworzyć symulację nieodróżnialną od rzeczywistości w efekcie czego kwestionują rzeczywistość naszej egzystencji i uważają, że jest znacznie bardziej prawdopodobne, że jesteśmy elementem takiej zaawansowanej symulacji niż bytami rzeczywistymi. Tak więc najbardziej prawdopodobne jest to, że nasz świat powstał gdy jakiś nadzorca naszej symulacji wcisnął przycisk start.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

Coraz więcej wiemy o rozwoju wszechświata i w zasadzie przeciętnemu człowiekowi można wyjaśnić ostatnie 13 mld lat i to co widzimy na niebie.
Jedynie w świecie cząstek elementarnych od jakichś 100 lat fizyka błąka się po teoriach coraz śmielszych, coraz bardziej absurdalnych i niewyobrażalnych. Nawet najwięksi fizycy nie rozumieją fizyki kwantowej i spierają o fundamentalne kwestie. Kiedy udaje im się odpowiedzieć na jedno pytanie pojawia się kolejne, które kwestionuje prawidłowość wcześniejszej odpowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem