Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
841 868
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+27 / 37

Nie otrzeźwi. Hasło "wina Tuska" albo coś o Niemcach wyjaśni im całą złożoność problemu i pokornie zacisną zęby jak im Adrian nakazał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+14 / 18

@Banasik No i Putin. To też jego wina. A i zawsze jest jeszcze Bruksela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+10 / 16

Ludzie nie wiedzą co to jest 100 milionów, bo dla 99% taka kwota to abstrakcja. Jak powiesz 10 zł to można wyobrazić sobie zgrzewkę wody, 100 tysięcy - fajny samochód, milion - duży dom, ale przy kwotach liczonych w setkach milionów czy miliardach brakuje przełożenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+3 / 19

@Wolterianin Przeceniasz zdolności poznawcze i matematyczne katolskich dzbanów. Gdybyś powiedział, że każdego dnia okradani są z min. 10 harnasi, wtedy wszelka patusiarnia by to zrozumiała. Zdolność poznawcza prawackiego katola kończy się na skrzynce piwa, litrze wódki, ramie szlugów i obce im są jakiekolwiek pojęcia ekonomiczne. Dostają marchewkę w postaci 500+, czy innych socjali, a nie zauważają, że władza w międzyczasie orze nimi całe hektary pola.
Do momentu jak z karty nie padnie 10 odmowa, nie zajrzą do pustego garnka i pustej lodówki - nic nie dotrze, bo imponujące sumy docierają do rozumnej części społeczeństwa, która pisu nie chce ze względu na załamanie ekonomiczno-gospodarcze, które wywołali za nasze pieniądze, a skradzione biliony złotych przechowują w złocie i na zagranicznych kontach bankowych, do których nie są zobligowani przyznawać się opinii publicznej, a nawet jakby się przyznali, ciemnogrodzki suweren i tak by tego nie załapał, bo za dużo zer.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+7 / 13

@Loganesko Zapominasz o ludziach, którzy tak nienawidzą jednej opcji politycznej, że nie zauważają, jak wszyscy są ze sobą zblatowani i jak inna opcja robi ich w męski narząd.
Przyznaję, że nie rozumiem co znaczy prawacki. Zakładam, że to jakiś odnośnik do prawicy, który jednak jest trochę dziwny w kraju w którym 95% sceny politycznej to różnej maści socjaliści czyli lewica.

Masz jednak rację w tym, że głód to bardzo dobry nauczyciel. No i doceniam przyznanie mi racji w kwestii, że ludzie nie łapią sytuacji gdy jest za dużo zer

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 6

@Wolterianin Coś w tym jest i to chyba nawet nie na tak wysokim poziomie. Jak senior chce sobie kupić radyjko na ryby za stówkę, to potrafi się z tym wozić pół roku i zamęczać pytaniami całą rodzinę, aż się chce wyć. Ale jak do seniora uderza fałszywy wnuczek, policjant, albo broker od shitcoinów, to potrafi 100, 300 albo i 750 tysięcy bez chwili wahania przelać na fałszywe konto albo wyrzucić w reklamówce przez okno. Tak jakby ta stówka mieściła mu się w głowie, a te duże kwoty przekraczały percepcję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+4 / 6

@daclaw To też bardzo dobry przykład. Co mi przypomina jak kiedyś rozmawiałem z koleżanką co w banku pracowała. Jak ludzie chcą kupić buty za kilkaset złotych to potrafią za tym chodzić miesiąc. Jednak jak biorą kredyt hipoteczny na 30 lat, to nawet nie chce im się umowy przeczytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quel
+1 / 11

Jak im dupy zmarzną, to nie będą myśleć o strajkowaniu na zimnym powietrzu, tylko chowaniu się do wiosny. A wyborcy tacy są, że na wiosnę usłyszą, że to wina Unii i sankcji itp. i rząd da im teraz kolejne pieniądze z ich własnej kieszeni i za 2 miesiące będą chwalić władzę, że stare partie nie dawały a Ci dają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
-2 / 10

@Quel dupy zmarzna wszystkim niezaleznie od sympatii politycznych.
Co z reszta bedzie niejako sprawiedliwie, bo natychmiastowy zakaz importu wegla z Rosji zostal poparty przez wszystkie partie obecne w parlamencie lacznie z Konfederacja.
Przypomne tylko, ze reszta UE miala vacatio legis do polowy sierpnia, wiec mieli szanse zgromadzic zapas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
-1 / 11

Pisowski elektorat to nie beton. To zbrojony parkiet w azowstalu. Ruski nalot dywanowy im oczu nie otworzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
+4 / 10

Tyle bylo after przez ostatnie 30 lat, ze 100 mln to grosze jakies.
Ludzie sie znieczulili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+2 / 12

Nie otrzeźwi w żaden sposób. Bo kurski im powie, że to przez putlera, unię, Tuska i totalna opozycję. No i przez złodziei prywaciarzy, co się na węglu chcą dorobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
+1 / 9

Powiedzą że trzeba wyjść UE i NATO i dołączyć do Putina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grazanica
+1 / 11

Tych baranów nic nie jest w stanie otrzeźwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GigaPajonk
0 / 4

Chcieliśta sankcjów nie będąc przygotowanymi na odcięcie źródełka gazu i węgla z Rosji, to teraz marznijta po ciemku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem