Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
482 500
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G ggchmiel
-3 / 15

Kilka uwag:
1) Polska wówczas nie aspirowała do NATO.
2) Lech Kaczyński nie był ważnym politykiem (nigdy).
3) Sanna Martin nie odsądza od czci i wiary osób z którymi imprezuje.
4) Impreza w wolnym czasie, nie pieprzy, że to dla Finlandii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 7

@ggchmiel Lech Kaczyński był prezydentem Polski co sprawia że był ważnym politykiem. To że był MIERNY nie oznacza że nie był WAŻNY.

Niestety w Polsce mamy jakis spaczona i komunistyczną wizję demokracji i dla nas premier czy prezydent to takie pionki i ich słowa można traktować z przymrużeniem oka. W innych krajach zmiana premiera oznaczała by nowe wybory i jakiś totalny spadek poparcia dla partii. U nas to nic nie znaczący fakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G ggchmiel
0 / 8

@ciomak12
Ważnym politykiem był i jest Jarosław Kaczyński. Nie sprawując, obecnie, żadnej funkcji państwowej, jest najważniejszym politykiem w Polsce. Coś jak Breżniew. Najgorsze, że w takim samym stylu i, najprawdopodobniej, z takim samym efektem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+1 / 3

@ggchmiel a to zimny leszek nie jest już królom równy, zbawicielem polski i nie przyczynił się walnie do upadku komunizmu w polsce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 3

@ggchmiel Jak pisałem mamy spaczoną i komunistyczną wizję demokracji gdzie "ważnym" politykiem staje się szeregowy poseł a BEZPOŚREDNIO wybierany prezydent to w zasadzie kukiełka partii która go wystawia.

Dopóki nie zmienimy systemu na demokratyczny z jednomandatowymi okręgami wyborczymi i z wybieralna wladzą(w postaci np. głosowania na premiera) oraz wybieralnymi sądami to niewiele się zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C crusader8888
0 / 2

A kogo dziś obchodzi Lech Kaczyński, chłop gryzie ziemię od 12 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+1 / 1

@crusader8888 Jeden z polityków pisu stwierdził, że po próbuje grać truchłami ryb w Odrze. Pis od 12 lat gra trupami z katastrofy smoleńskiej, więc kogoś jednak obchodzi. Te cyrki zwane miesięcznicami nie odbywają się bez powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
-2 / 6

Michnik, Geremek, Mazowiecki, Wałęsa również chlali w Magdalence i to CHLALI a nie tylko wychylili kielonka.
Jakoś to nie wzbudza zainteresowania trolla wrzucającego tego demota , ani nie nurtuje ten fakt zstępnych po fanach czerwonej szmaty z narzędziami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem